Nintendo Switch Lite (Dialga & Palkia Edition)

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
239,99 €
219,99 €
Cena bez DPH: 183,33 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
OdloŽte si splácanie
Kód produktu: 436789
Nintendo

Nintendo Switch Lite (Dialga & Palkia Edition) [HDH-S-VAZAA]Nintendo SwitchTM Lite je handheld konzola, ktorá ako prvá prichádza s kovovo sivým telom s čiernymi tlačidlami. Zadná strana konzoly obsahuje kresby legendárnych Pokémonov Dialgia a Palkia z hier PokémonTM Briliant DIamond a PokémonTM Shining Pearl v striebornej a zlatej farbe.

Verzia Lite je menšia a kompaktnejšia, nemá odnímateľné ovládače Joy-Con a ponúka iba možnosť handheld hrania . So vstavaným +Control Pad a elegantným jednoliatym dizajnom je táto konzola skvelá na hranie v pohybe, napríklad počas pobytu vonku, či na cestách.

Nintendo SwitchTM Lite je kompatibilná s množstvom hier Nintendo Switch, ktoré podporujú handheld režim.

Konzola Nintendo SwitchTM Lite má 4GB RAM, internú pamäť 32 GB a 5.5 palcový LCD displej s rozlíšením 1280x720 a podporuje všetok softwér Nintendo Switch.

V hrách ktoré nepodporujú handheld režim si budete ku konzole môcť bezdrôtovo pripojiť ovládače Joy-Con (predávané samostatne). Taktiež budete potrebovať zariadenie na dobíjanie ovládačov, Nintendo Joy-Con Charging Grip

Konzola Nintendo Switch Lite tiež nepodporuje niektore pokročilé funkcie ako HD Rumble a IR Motion Camera. Ak ich hra ktorú práve hráte podporuje, na konzole Nintendo Switch Lite nebudú tieto funkcie prístupné.

Nintendo-Switch-Lite-(Dialga-&-Palkia-Edition)-box


Herný systém Nintendo Switch Lite je batériou nabíjaný, tabletu podobný LCD displej s 3.5 mm audio vstupom. Konzola má na stranách napevno pripojené ovládače Joy-Con, ktoré nie je možné vymienať. Konzola obsahuje slot na herné karty (cartridge-ovo založené média).

Obsah balenia:
  • Konzola Nintendo Switch Lite (Dialga & Palkia Edition)
  • AC adaptér

Recenzie na Nintendo Switch Lite (Dialga & Palkia Edition)

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.