Nintendo Switch (Monster Hunter Rise Edition)

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
399,99 €
389,99 €
Cena bez DPH: 324,99 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Náhodné poškodenie na 1 rok
34 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43 €
Kód produktu: 418199
Nintendo

Nintendo Switch (Monster Hunter Rise Edition) [HAD-S-KGALG]

Nintendo Switch
Nintendo Switch je hybridná konzola, ktorej súčasťou je konzola Switch, dokovacia stanica pre Switch a ovládače Joy-Con. Konzola Switch má 4GB RAM a internú pamäť 32 GB. Odnímateľná tabletová časť má 6.2", 720p multi dotykový displej.

Hlavnou časťou herného systému je konzola Switch, batériou nabíjaný, tabletu podobný monitor, ktorý zahŕňa LCD displej, 3.5 mm audio jack a odklápateľný stojan na jeho podoprenie. Konzola má na stranách drážky, do ktorých sa dajú nasunúť ovládače Joy-Con. Konzola obsahuje slot na herné karty (cartridge-ovo založené média).

Konzola môže byť umiestnená do dokovacej časti, ktorá sa pripája na napájací zdroj a k televízii, keď potrebuje nabitie, alebo keď budete chcieť hrať na televízii. Tabletová časť bude mať zhruba 167 mm v priemere a rozmery 184 mm x 106,5 mm bez pripnutých Joy-Con ovládačov. Displej má 6.2" a dotykový displej s detekciou desiatich bodov, ktorý je porovnateľný s väčšinou smartfónov a tabletov na trhu, taktiež ponúka rozlíšenie 720p.

Systém prichádza so systémom ovládačov zvaným Joy-Con. Systém obsahuje dva menšie ovládače, ktoré sú označené "L" a "R" a taktiež prichádza s časťou na držanie, do ktorej sa pripoja a ktorá Vám pripomenie klasický herný ovládač. Ovládače obsahujú akčné a zadné tlačidlá, spúšte a joysticky. Malé ovládače môžu byť pripojené na bočné strany konzoly, môžu byť použité separátne v každej ruke, pripojené k časti na držanie, čím vytvoria poriadny herný ovládač, alebo môžu byť použité samostatne pre dvoch hráčov. Konzola podporuje bezdrôtový ovládač Switch Pro Controller, ktorý má viac tradičný dizajn, ktorý sa podobá na klasické Wii U Pro ovládače. Switch podporuje hranie multiplayeru rôznymi spôsobmi, napríklad za využitia dvoch originálnych ovládačov zo Switch systémov, si môžu zahrať až štyria hráči.

Obsah balenia:

 • Konzolu Nintendo Switch
 • Hru Monster Hunter Rise s DLC
 • Dokovaciu stanicu Monster Hunter pre konzolu
 • Ľavý ovládač Joy-Con, Monster Hunter
 • Pravý ovládač Joy-Con, Monster Hunter
 • Časť na držanie Joy-Con ovládačov
 • Dvojicu Joy-Con popruhov na ruku
 • AC adaptér
 • HDMI kábel  Monster Hunter Rise
  Postavte sa výzve a pripojte sa k lovu!

  Monster Hunter: Rise, najnovší vstup do kriticky uznávanej série akčných RPG, prichádza na Nintendo Switch! Bojujte s hrôzostrašnými príšerami a používajte svoje odmeny na výrobu obrovskej škály epických zbraní a brnení.

  Nachádzate sa v krajine Kamura Village inšpirovanej ninjami, Monster Hunter: Rise vás pozýva preskúmať bujné ekosystémy a bojovať s hrôzostrašnými príšerami, aby ste sa stali dokonalým lovcom.

  Lovenie, ktoré sa odohrávalo pol storočia po devastácii poslednej kalamity, musí čeliť novému a hrôzostrašnému monštru, ktoré vztyčilo hlavu a hrozí, že krajinu opäť ponorí do chaosu.

 • Lovte sólo alebo sa spojte s priateľmi, choďte na úlohy a pomocou svojho výberu zbraní strhnite obrovské príšery.
 • Úplne nové herné systémy, ako napríklad vysoko lietajúci „Wire Action“ a váš psí spoločník „Palamute“, pridajú vzrušujúce nové vrstvy do už aj tak robustného boja, ktorým je Monster Hunter známy.
 • Naučte sa spôsoby lovca, odhaľte tajomstvá a chráňte svet pred určitou skazou.

  Lokálny multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu softvéru na hráča. Počas online hrania je potrebné pripojenie na internet. Ak chcete používať služby online, musíte si vytvoriť účet Nintendo. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.
 • Recenzie na Nintendo Switch (Monster Hunter Rise Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.