Nintendo Switch, neon + Mario Kart 8 Deluxe + Nintendo Switch Online 3 month subscription

Cena s DPH
309,99 €
Cena bez DPH: 258,33 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 437568
Nintendo

Nintendo Switch, neon + Mario Kart 8 Deluxe + Nintendo Switch Online 3 month subscription [HAD-S-KABAA]

Príďte si Špeciálne cez Black Friday pre herný systém Nintendo Switch neon, ktorý vám umožní hrať hry, ktoré chcete, nech ste kdekoľvek a akokoľvek chcete s hrou Mario Kart 8 Deluxe, ako bonus.

Tešte sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktoré budú pre platformu postupne vychádzať.

Obsahuje konzolu Nintendo Switch a dok Nintendo Switch v čiernej farbe s kontrastným ľavým a pravým ovládačom Joy-Con – jeden červený a jeden modrý. Obsahuje tiež všetky doplnky, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať ihneď hrať.

nintendo switch blue red 2
Tento model má výdrž batérie približne 4,5 – 9 hodín. Výdrž batérie bude však závisieť od hier, ktoré hráte. Napríklad pri hre The Legend of Zelda: Breath of the Wild vydrží batéria približne 5,5 hodiny.

Nintendo Switch je hybridná konzola, ktorej súčasťou je konzola Switch, dokovacia stanica pre Switch a ovládače Joy-Con. Konzola Switch má 4GB RAM a internú pamäť 32 GB. Odnímateľná tabletová časť má 6.2" multi dotykový displej s rozlíšením 1 280 × 720 pixelov.

switch-blue-red-banner-1
Hlavnou časťou herného systému je konzola Nintendo Switch, batériou nabíjaný, tabletu podobný monitor, ktorý zahŕňa LCD displej, 3.5 mm audio jack a odklápateľný stojan na jeho podoprenie. Konzola má na stranách drážky, do ktorých sa nasúvajú ovládače Joy-Con. Konzola obsahuje slot na herné karty (cartridge-ovo založené média).

Konzola môže byť umiestnená do dokovacej časti, ktorá sa pripája na napájací zdroj a k televízii, keď potrebuje konzolu nabiť, alebo keď budete chcieť hrať na televízii. Tabletová časť má zhruba 167 mm v priemere a rozmery 184 mm x 106,5 mm bez pripnutých Joy-Con ovládačov. Displej má 6.2" a dotykový displej s detekciou desiatich bodov, ktorý je porovnateľný s väčšinou smartfónov a tabletov na trhu, taktiež ponúka rozlíšenie 720p.

switch-blue-red-banner-1
Systém prichádza so systémom ovládačov zvanými Joy-Con. Systém obsahuje dva ovládače, ktoré sú označené "L" a "R" v dvoch farbách - modrá a červená a taktiež prichádza s časťou na držanie (dokom), do ktorej sa pripoja a ktorá Vám pripomenie klasický herný ovládač. Ovládače obsahujú akčné a zadné tlačidlá, spúšte a joysticky. Malé ovládače môžu byť pripojené na bočné strany konzoly, môžu byť použité separátne v každej ruke, pripojené k časti na držanie, čím vytvoria poriadny herný ovládač, alebo môžu byť použité samostatne pre dvoch hráčov. Konzola podporuje bezdrôtový ovládač Switch Pro Controller, ktorý má viac tradičný dizajn, ktorý sa podobá na klasické Wii U Pro ovládače. Switch podporuje hranie multiplayeru rôznymi spôsobmi, napríklad za využitia dvoch originálnych ovládačov zo Switch systémov, si môžu zahrať až štyria hráči.

switch neon red blue

Výhodný balíček

Získajte teraz konzolu Nintendo Switch s ovládačmi Joy-Con Neon Red a Neon Blue spolu s hrou Mario Kart 8 Deluxe!

Užite si kompletnú verziu hry Mario Kart 8 všade, vždy a dokonca s 8 priateľmi v lokálnom režime multiplayeru. Užite si Mario Kart sám alebo s priateľmi, kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek; Podporuje 2 hráčov v režime Handheld, 4 hráčov na jednom televízore a 12 hráčov online. Všetky obľúbené trate a postavy z verzie pre Wii U sa vracajú a samozrejme tu nájdete aj obsah z DLC. Taktiež si môžete vybrať z nových postáv, ako Inkling Boy a Girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr.!

Prerobený bol aj režim Battle a obsahuje Balloon Battle a Bomb Blast, s úplne novými traťami Urchin Underpass a Battle Stadium, alebo so známymi traťami Luigi's Mansion a Battle Course 1.

Hráči taktiež môžu nosiť súčasne dva predmety, ktoré budú obsahovať aj nové predmety z predošlých hier. Dokonca si môžete vybrať nový prvok Smart Steering, ktorý umožňuje jednoduché udržanie na trati pre nováčikov, alebo najmenších.

Obsah balenia

 • Konzolu Nintendo Switch
 • Dokovaciu stanicu pre konzolu
 • Ľavý bezdrôtový ovládač Joy-Con, modrý
 • Pravý bezdrôtový ovládač Joy-Con, červený
 • Časť na držanie Joy-Con ovládačov
 • AC adaptér
 • HDMI kábel
 • Kód na stiahnutie hry Mario Kart 8 Deluxe


Kľúčové vlastnosti hry Mario Kart 8 Deluxe

 • Pretekajte na všetkých tratiach a so všetkými postavami z verzie pre Wii U so všetkými DLC.
 • Nové postavy Inkling Boy a Girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr.!
 • Tri nové vozidlá, ktoré boli inšpirované hrami ako Splatoon.
 • Noste súčasne dva predmety.
 • Až 8 hráčov si zahrá za pomoci lokálneho multiplayeru.
 • V TV režime si zahrajte v HD rozlíšení 1080p.