Octopath Traveler 2 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Octopath Traveler 2 - PS4Octopath Traveler 2 - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
35,99 €
Cena bez DPH: 29,99 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 455387
SquareEN dabing

Octopath Traveler 2 [NSW]

Bonus pre najrýchlejších


Najrýchlejší hráči dostanú k predobjednávke hry Octopath Traveler 2 limitovaný steelbook!

O hre

Táto hra je úplne novým vstupom do série Octopath Traveller, ktorej prvý diel bol pôvodne vydaný v roku 2018 a celosvetovo sa z neho predalo viac ako 3 milióny kópií. Posúva HD-2D grafiku série, fúziu retro pixel artu a 3DCG do ešte väčších výšok.

Vo svete Solistia sa osem nových cestovateľov vydáva do vzrušujúcej novej éry. Kam pôjdete? Čo budete robiť? Koho príbeh oživíte? Každá cesta je len na vás. Vydajte sa na svoje vlastné dobrodružstvo.


Kľúčové vlastnosti

  • Začnite svoje dobrodružstvo ako jeden z ôsmich nových cestovateľov, z ktorých každý má svoj vlastný pôvod, motiváciu a jedinečné schopnosti.

  • HD-2D grafika série, fúzia retro pixel artu a 3DCG dosiahla ešte väčšie výšky.

  • Príbeh sa odohráva v Solistii, kde sa darí rôznym kultúram od východu na západ a prekvitá priemysel novej éry. Môžete sa plaviť po moriach a objavovať každý kút sveta, ktorý sa mení zo dňa na noc.

  • Každý cestovateľ má jedinečnú súpravu cestných akcií, ktoré môže použiť na boj s obyvateľmi mesta, získavanie predmetov, pozvanie ostatných na cesty s vami a podobne. Kam pôjdete? Čo budete robiť? Každá cesta je len na vás.

  • Známe mechanizmy z pôvodnej hry zostali zachované, ako napríklad sloboda rozvíjať prácu a zručnosti vašich cestovateľov, či systém Break and Boost, vďaka ktorému boli bitky také vzrušujúce. Pribudla aj nová mechanika.


Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách