Paper Mario: The Thousand - Year Door Nintendo SWITCH

59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 474141
NintendoEN dabing

Paper Mario: The Thousand - Year Door [NSW]

Darček - Paper Mario: The Thousand - Year Door Magnet Set v cene 9,99 €
Najrýchlejší dostanú k predobjednávke magnetky s motívom z hry!


Zobraziť celý popis darčeka
Darček - Paper Mario: The Thousand - Year Door Paper Plane v cene 4,99 €
Najrýchlejší dostanú k predobjednávke papierové lietadlo s motívom z hry!


Super Mario sa vracia !


Zákerný gang X-Nauts má za úlohu získať poklad ukrytý za Tisícročnými dverami! S mapou od Princeznej Peach a pomocou niekoľkých miestnych obyvateľov sa Mario vydáva na cestu cez farebný svet vyrobený z papiera, s cieľom dosiahnuť poklad skôr ako jeho nepriatelia. Aby ste uspeli v tejto úlohe, musíte postupne zdokonalovať svôj spôsob hrania - zlepšovať časovanie útokov a strategicky používať odznaky na zaujatie divákov na bojovom pódiu. Unikátne schopnosti Mária ako papierového hrdinu sa dostávajú do hry, ako napríklad zahnutie sa do lietadla na prekonanie veľkých medzier alebo natočenie sa na bok na preplavenie úzkymi prechodmi.

O hre

  • Rôzne postavy
    V tomto svete rozprávky je každá stránka plná očarujúcich postáv a neočakávaných prekvapení. Od optimistického a múdreho Goombellu po hanblivého, no odhodlaného Koopsa, Mario sa stretne s rôznorodým obsadením postáv, každá s vlastnými príbehmi a úlohami. Niektorí sa môžu pridať do Máriovej skupiny, zlepšujúc jeho schopnosti, zatiaľ čo iní, ako Princezná Peach a Bowser, majú vlastné kapitoly, ktoré hráči zažijú medzi Máriovými dobrodružstvami.

  • Prerobená klasika
    Táto klasická rozprávka bola premyslená pre novú generáciu, s prepracovanou grafikou a aktualizovanými funkciami. Dvadsať rokov po svojom debute na systéme Nintendo GameCube sa táto verzia pre systém Nintendo Switch dostáva s novými vizuálnymi prvky a množstvom vylepšení, čo robí hru ľahšou ako kedykoľvek predtým pre hráčov, ktorí sa chcú ponoriť do fantazijného sveta Paper Mario: Tisícročné dvere. Či ste skúsený fanúšik alebo nový v sérii, toto dobrodružstvo ponúka očarujúcu zmes preskúmavania, stratégie a rozprávania príbehov, ktorá zaujme hráčov všetkých vekových kategórií.

Trailer

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách