Pikmin 3: Deluxe Nintendo SWITCH

+ Darček:Pikmin 3: Deluxe magnetky, handrička a záložky v cene 9,99 €, Pikmin 3: Deluxe magnetky v cene 9,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 410975
Nintendoanglická verzia

Pikmin 3: Deluxe [NSW]

Darček - Pikmin 3: Deluxe magnetky, handrička a záložky v cene 9,99 €
Iba od www.pgs.sk získate ku každej objednávke balíček darčekov, ktorý obsahuje magnetky, handričku na utieranie konzoly a záložky.
Zobraziť celý popis darčeka
Darček - Pikmin 3: Deluxe magnetky v cene 9,99 €
Iba od www.pgs.sk získate ku každej objednávke balíček darčekov, ktorý obsahuje magnetky, handričku na utieranie konzoly a záložky.

Pikmin 3 Deluxe prichádza na Nintendo Switch! Dotknite sa sveta plného dobrodrúžstva.

Na výber máte hneď 5 Pikminov, s ktorými strategicky prekonávate všetky prekážky, bojujete s nepriateľskými príšerami a taktiež aj hľadáte zásoby jedla pre vašu domovskú planétu, ktorá bojuje s hladom. Povolajte k sebe do boja ďalšieho hráč a spolu prekonávajte vštky nástrahy. Pikmin 3 Deluxe obsahuje nové doplnkové úlohy, v ktorých sa objavia postavy Olimar a Louie, ponúkne možnosť odohrať príbehový režim s vaším parťákom v kooperácii aj všetky dodatočné rozšírenia. Máte chuť súťažiť? V tom prípade si užijete divoké Bingo Battles i online rebríčky v rámci Mission režimu.

Žiadna misia nie je príliš náročná pre drobné Pikmin!

Traja statoční prieskumníci pristáli na planéte PNF-404 s cieľom nájsť zásoby jedla pre ich planétu. Po núdzovom pristátí musia spolupracovať s Pikminmi, aby sa opäť spojili a dokončili svoju misiu. K tomu sa budú hodiť všetky schopnosti Pikminov, medzi ktoré patria lietanie, plávanie pod vodou a ďalšie. Vďaka novým možnostiam spoločného hrania si toto dobrodružstvo plné Pikminov užijú aj úplní nováčikovia, zatiaľ čo ostrieľaní Pikmin hráči ocenia nové vedľajšie úlohy!

Čo je nové?

Je úplne jedno či ste Pikmin 3 už hrali alebo nie. Deluxe edícia ponúkne nové režimy aj zaujímavé novinky:

  • Spolupráca s ďalším hráčom: Vydajte sa na cestu príbehom v spolupráci s vaším parťákom na jednej konzole!
  • Nové dobrodrúžstva: Vydajte sa sami, alebo s niekým ďalším na dobrodružstvo, ktoré je obohatené o nové prologové aj epilogové sekvencie, v ktorých sa objavia aj hrdinovia predchádzajúcich Pikmin hier Olimar a Louie!
  • Herné vylepšenie: Rozšírená verzia hry ponúkne aj vylepšený zameriavací systém, vybalansovanie nepriateľov, viac obtiažnosti, voliteľné rady a mnohé ďalšie zmeny.
  • Piklopedia: Sprístupnite si profilové záznamy pre každú z postáv

  • Recenzie na Pikmin 3: Deluxe

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.