Piofiore: Episodio 1926 Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
47,99 €
Cena bez DPH: 39,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 436735
Aksysanglická verzia

Piofiore: Episodio 1926 [NSW]

Vráťte sa do mesta Burlone v Taliansku v tomto napínavom pokračovaní Piofiore: Fated Memories!Je rok 1926. Prístavné mesto Burlone, známe ako zadné vráta do Európy, je domovom troch mocných mafiánskych rodín bojujúcich o kontrolu. Liliana Adornato je sirota s tajomnou minulosťou, ktorá je prepletená s osudom mesta a unikátnym znamením na jej hrudi.

Ale keď sa objaví nová hrozba nad Burlone a Lilianou, hlavy rodín Falzone, Visconti a Lao-Shu sa musia spojiť v dočasnom prímerí, aby získali ukradnutú relikviu a znova nastolili váhy moci.

Zažite pokračovanie príbehov každej z postáv v Piofiore: Fated Memories v piatich nových epizódach, napínavom príbehu tajomstva a vraždy a alternatívnych "čo ak" scenárov, ktoré prinesú nové svetlo na známu tvár.

Vlastnosti:

  • Zažite bujaré obdobie v histórii, ktoré sa odohráva v Taliansku v rokocho okolo 1920 v tomto fiktívnom príbehu, prepletenom medzi udalosťami skutočného sveta
  • Tri typy príbehov pre vás, každý so svojou váhou a romancami. Hrajte ich viac krát, aby ste si odkyrli nové perspektívy a alternatívne konce
  • Rok v živote mafie: Systém podobný adventnému kalendáru vám umožní hrať počas udalostí napriek rokom 1926

Recenzie na Piofiore: Episodio 1926

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.