Planet Coaster: Console Edition Typ konzoly:

Tento týždeň objednali 3 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Planet Coaster: Console Edition - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 412766
Soldnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Planet Coaster: Console Edition [PS4]

Prekvapte a potešte davy, keď budete budovať svoj vysnívaný park dráh a riadit skutočne živý svet s bezkonkurenčným dôrazom na detail!Nech sú vaše vedomosti akékoľvek, oživte svoje nápady. Využite výhody Blueprints na rýchle umiestnenie viac ako 700 vopred pripravených objektov alebo transformujte samotnú zem pomocou nástrojov na zmenu terénu.

Prevádzka parku je ľahká. Hostia reagujú v reálnom čase, nastavujete ceny a inštalujete zaujímavé nové atrakcie. Neustále ich bavte a zisky budú raketovo stúpať.

Hľadáte inšpiráciu? Objavte Frontier Workshop a využite najlepšie svetové vzory vo svojej rozširujúcej sa ríši. Stiahnite si tácky, scenérie, budovy a celé parky alebo si rozšírte sledovanosť nahraním vlastných výtvorov. Od ohromujúcich ohňostrojov až po rozľahlé výletné lode - tu nie sú nijaké obmedzenia kreativity.

  • Váš park, vaša cesta: Zapojte sa do hlbokého a odmeňujúceho sa kariérneho režimu, prekonajte náročné scenáre alebo postavte svoj vysnívaný horský park v neobmedzenom pieskovisku.
  • Zdvihnite a hrajte: Stovky vopred pripravených plánov umožňujú hráčom všetkých úrovní a schopností rýchlo vytvoriť prosperujúce parky. Skočte a urobte si, čo chcete a kedy chcete.
  • Popustite uzdu svojej kreativite: Vyrezávajte krajiny, upravujte scenérie a napnite svoje tvorivé svaly konštrukciou po kúsku. Vytvorte svoj dokonalý horský park s ľahkosťou.
  • Inšpirujte sa a buďte inšpiratívny: Navštívte Frontier Workshop a stiahnite si nekonečný zdroj neuveriteľných výtvorov alebo zdieľajte svoje vlastné návrhy s celým svetom.
  • Recenzie na Planet Coaster: Console Edition

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.