PlayStation 5 DualSense Wireless Controller + FIFA 23 CZ

119,99 €
99,99 €
Cena bez DPH: 83,33 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 450400
SONY

PlayStation 5 DualSense Wireless Controller + FIFA 23 CZ [CFI-ZCT1W]

Hra FIFA 23 v balení konzoly je vo forme digitálneho kľúča hry a obsahuje CZ titulky.


Zaži epickú futbalovú akciu, pretože ea SPORTS FIFA 23 prináša svetovú hru na ihrisko - a tvoju konzolu PS5.


FIFA 23 BUNDLE obsahuje:

 • Bezdrôtový ovládač DualSense
 • Voucher na hru FIFA 23
 • Voucher na balík digitálneho obsahu
 • Návod

O hre:

Odštartujte veci s plnou hrou na stiahnutie a potom zostavte svoj vysnívaný tím z tisícov súčasných a legendárnych hráčov v tíme FIFA Ultimate Team. Pridajte do svojej zostavy nejakú hviezdnu kvalitu s poukážkou na obchodovateľný balíček vzácnych zlatých hráčov obsahujúci výber futbalových vnemov, ktoré môžete poslať do akcie alebo uviesť na prestupový trh, výber je na vás. Poukážka vám tiež poskytne tri nepredajné predmety ICON zapožičané na päť zápasov FUT - využite týchto ikonických hráčov múdro, aby ste dosiahli rozdiel v najväčších hrách!

Ste pripravení na malú miestnu súťaž pre viacerých hráčov? Chyťte pribalený bezdrôtový ovládač DualSense a urovnajte skóre s priateľmi a rodinou.

Kľúčové vlastnosti

 • Haptická spätná väzba
  Pocíťte fyzicky citlivú spätnú väzbu na vaše herné akcie s dvoma pohonmi, ktoré nahrádzajú tradičné rachotové motory. Vo vašich rukách môžu tieto dynamické vibrácie simulovať pocit všetkého od prostredí až po spätný ráz rôznych zbraní.
 • Adaptívne spúšťače
  Zažite rôzne úrovne sily a napätia pri interakcii so svojím herným vybavením a prostrediami. Od stiahnutia čoraz tesnejšej tetivy až po zabrzdenie na rýchlo idúcom aute sa cítite fyzicky spojení s vašimi akciami na obrazovke.
 • Vstavaný konektor mikrofónu a náhlavnej súpravy
  Chatujte s priateľmi online3 pomocou vstavaného mikrofónu - alebo pripojením náhlavnej súpravy k 3,5 mm konektoru. Jednoducho zapínajte a vypínajte snímanie hlasu v okamihu pomocou vyhradeného tlačidla stlmenia hlasu.
 • Tlačidlo Vytvoriť
  Zachyťte a vysielajte 3 svoje najúžasnejšie herné momenty pomocou tlačidla vytvoriť. Stavajúc na úspechu priekopníckeho tlačidla SHARE, "create" ponúka hráčom viac spôsobov, ako produkovať herný obsah a vysielať svoje dobrodružstvá naživo do sveta
 • Pohodlie podpisu
  Prevezmite kontrolu s vyvinutým dvojfarebným dizajnom, ktorý kombinuje ikonické a intuitívne rozloženie s vylepšenými páčkami a prepracovaným svetelným pruhom.
 • Známe funkcie
  Bezdrôtový ovládač DualSense si zachováva mnoho funkcií DUALSHOCK4 a vracia sa pre novú generáciu hier.
 • Vstavaná batéria
  Nabíjajte a hrajte, teraz cez USB Type-C4.
 • Integrovaný reproduktor
  Vybrané hry naberajú ďalší rozmer s vyššou vernosťou1 zvukových efektov prasknutých z ovládača.
 • Snímač pohybu
  Prineste intuitívne ovládanie pohybu do podporovaných hier so zabudovaným akcelerometrom a gyroskopom.
 • Párovanie cez Bluetooth
  Ovládač sa spáruje priamo s kompatibilným iPadom, iPhonom, Macom alebo Apple TV5 cez Bluetooth, čím do tvojho herného zážitku vnesie charakteristický komfort Playstation a presnosť novej generácie. Môžete si dokonca vychutnať dotykovú podložku ovládačov, snímač pohybu a zažiť jeho adaptívne spúšťacie efekty v kompatibilných hrách.
 • Herné aplikácie
  Bezdrôtový ovládač DualSense, ktorý je kompatibilný s tisíckami hier podporovaných ovládačom vrátane hier v službe Apple Arcade, vám umožňuje zdvihnúť hru doma aj na cestách.PS Remote Play5

Streamuj kompatibilné hry z konzoly PS5 alebo PS4 do iPadu, iPhonu alebo Macu a hraj pomocou aplikácie PS Remote PlayApp 6 a bezdrôtového ovládača DualSense.
Aplikácia vyžaduje internetové pripojenie a účet pre PlayStation Network a je k dispozícii zadarmo tu.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách