OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

PlayStation 5 + God of War: Ragnarök CZ

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
649 €
579 €
Cena bez DPH: 482,50 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Zvýhodnená ponuka k tomuto tovaru:
PlayStation 5 + God of War: Ragnarök CZ | pgs.sk
Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 2TB, NVMe M.2 | pgs.sk
+
ušetrite až 156,78 €
Cena spolu:
702,12 €
PlayStation 5 + God of War: Ragnarök CZ | pgs.sk
Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 1TB, NVMe M.2 | pgs.sk
+
ušetrite 119,78 €
Cena spolu:
654,12 €
Zobraziť ďalšie zvýhodnené ponuky
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
42 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
64 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38 €
Predĺžená záruka o 2 roky
62 €
Kód produktu: 452116
SONY
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 569 €

PlayStation 5 + God of War: Ragnarök CZ [CFI-1216A]

Darček - FIFA 22 CZ v cene 22,99 €
Revolučná technológia novej generácie HyperMotion na konzolách Playstation ®5 a Xbox Series X|S Váš zážitok z hrania dostane na úroveň, ktorú ste ešte nezažili. Technológia integruje pokročilé dáta z celého tímu a strojové učenie s cieľom urobiť hrateľnosť ešte intenzívnejšou. Vďaka výkonu konzoly novej generácie hra sľubuje zatiaľ najrealistickejšiu a najplynulejšiu hrateľnosť vôbec. Novinky sú v hre implementované naprieč všetkými hernými režimami. Môžete sa tešiť na väčšiu konzistentnosť brankárov, vďaka ich prepracovanému správaniu, ktoré prinesie väčší kľud na najdôležitejší post na ihrisku. Budete mať možnosť opäť si splniť svoje futbalové sny v režime kariéry a v móde VOLTA FOOTBALL zase môžete vystaviť na obdiv svoju eleganciu v malom futbale s novými spôsobmi hrania a postupmi každú sezónu. V režime Profi kluby utvorte tím s vylepšeným systémom prispôsobenia tímu a postupu, vďaka čomu budete mať svojho profesionála pevne v rukách. TECHNOLÓGIA HYPERMOTION Na konzolách novej generácie je systém HyperMotion úplnou novinkou keď kombinuje dve technológie čím výrazne mení a vylepšuje hrateľnosť.
 • Pokročilé nasnímanie zápasu 11 vs 11: Súpravy Xsens vôbec poprvýkrát umožňujú snímať pohyb 22 profesionálnych futbalistov, ktorí hrajú vo vysokom tempe. Získané ohromné množstvo kvalitných údajov o pohybe hráčov je výborným základom pre pohyb jednotlivcov v hre FIFA 22.
 • Strojové učenie: Špičkový patentovaný algoritmus spracoval vyše 8,7 milióna snímkov z pokročilého snímania zápasu, vďaka čomu tento algoritmus dokáže v reálnom čase vytvárať úplne nové animácie, čo ma za následok dosiahnutie organického futbalového realizmu pri rôznych situáciách na ihrisku. Výsledkom je oveľa reálnejšia a taktiež plynulejšia hrateľnosť v každom zápase.
 • Autentický pohyb tímu: Súpravy Xsens, ktoré sú poprvýkrát použité k nahrávaniu dát od všetkých futbalistov hrajúcich vo vysokom tempe, sú zásadným krokom vpred. Dáta sú obstarané z každého dotyku, zákroku, šprintu a súboja, a dokopy tvoria základ najväčšej aktualizácie animácií v histórii série FIFA. Vďaka viac než 4000 animáciám (viac než 3 krát viac ako vo FIFE 21) je v hre docielený vylepšený prejav každého jedného hráča.
 • Algoritmus "ML-Flow": Tento algoritmus mení od základov celý systém fungovania animácií v športových videohrách, čo má za následok zvýšenú plynulosť a vizuálny realizmus. Na základe viac než 8,7 milióna snímkov tento algoritmus vytvára v reálnom čase nové animácie, vďaka čomu môžete lepšie prispôsobiť svoj krok a tempo behu pred spracovaním lopty alebo plynulejšie strieľať na bránku.
 • Taktická UI: Nové generácie konzol ponúkajú možnosti zlepšenia aj pri taktickej inteligencii všetkých hráčov v poli. Kažý hráč dokáže oveľa lepšie vnímať rozostavenie a pohyb spoluhráčov ako aj súperov, čím vzniká úplne nová úroveň taktického realizmu. V útoku teraz môžu hráči robiť až 6x viac rozhodnutí každú sekundu, čo znamená, že majú lepšie povedomie o svojom okolí. Pri zakladaní akcií sa správajú inteligentnejšie, nábehy si vedia načasovať, majú silnejší štart na voľnú loptu. Defenzívna UI ponúka možnosti fungovania tímu ako celku, hráči držia rozostavenie pri pohybe na ihrisku a takticky pokrývajú voľné priestory.
 • Kinetické vzdušné súboje: Dve vylepšené technológie hráčskych interakcií synchronizujú animácie hráčov, čo realizuje vizuálny efekt a odozvu vo vzdušných súbojoch o loptu. Všímajte si obrancov a útočníkov, ako sa strkajú, ťahajú a vrážajú do seba pri snahe dostať sa k lopte. Výsledkom je zvýšená kvalita hlavičkovania.
 • Vyrovnaná kontrola lopty: Aktualizované animácie zlepšujú v hre FIFA 22 ovládanie lopty, vďaka čomu je hra prirodzenejšia a plynulejšia ako kedykoľvek predtým. Dlhšie dvojdotykové animácie umožňujú jednoduchšiu kontrolu lopty vo vzduchu, väčšiu mrštnosť pri spracovaní na zemi a silu hráča pri krytí lopty.
 • Prirodzenejší hráči: Vďaka pokročilému snímaniu zápasu 11 vs 11 sa môžete tešiť na úplne nové animácie hráčov bez lopty a ich správanie, ktoré tiež prispievajú ku vylepšeniu celkovej prirodzenosti a uveriteľnosti aktérov na ihrisku. Môžete si všimnúť, ako sa hráči spolu rozprávajú a gestikulujú na základe aktuálneho diania a vážnosti situácie. Všetky vylepšenia v oblasti aktívneho pohybu robia tento ročník najrealistickejším a najpôsobivejším v histórii série FIFA.
  fifa_22_next_gen
  ĎALŠIE PRVKY HRATEĽNOSTI
 • Prepracované správanie brankárov - vďaka novému systému chytania sú brankári oveľa inteligentnejší, čo bude mať za následok ich stabilnejšie výkony a rozumnejšie rozhodovanie medzi tyčami. Ich pozičná hra vychádza z rôznych štýlov brankárov z celého sveta, s cieľom verne okopírovať správanie najlepších brankárov, vrátane ich bleskových reflexov.

 • Reálna fyzika lopty - skutočné dáta implementované do FIFA 22 dávajú fyzike lopty úplne nový rozmer realizmu. Do detailu prepracované parametre, vrátane rýchlosti, falše, aerodynamického odporu a trenia zmenia každý dotyk, strelu, volej, prihrávku alebo dribling na úplne nový zážitok, ktorý bude pôsobiť naozaj skutočne.

 • Výbušný šprint - úplná novinka v hrateľnosti, ktorá mení dynamiku situácií jeden na jedného. Dostávate väčšiu kontrolu nad zrýchlením pri driblingu alebo pri bránení. Súpera nalákajte, počkajte si na vhodný okamih a v plnej rýchlosti sa zbavte obrancu a pomôžte tímu v útočení.

 • Nové útočné taktiky - vďaka novým taktikám dostávate možnosť lepšie kontrolovať to, akou hrou sa chcete prezentovať na ihrisku. Môžete nastaviť pre mužstvo rôzne štýly pre jednotlivé polovice ihriska. Drže loptu na svojej polovici ihriska a rýchlym založením akcie preniknite cez súperovu obranu. Prípadne hrajte od šestnástky po šestnástku, alebo dajte prednosť vlastnému individuálnemu štýlu. REŽIM KARIÉRA

  Prežiť svoje vysnívané futbalové momenty môžete práve v režime kariéry vo FIFE 22. Vytvorte si klub a z odpisovaného mužstva, zrelého na zostup vybudujte svetového giganta. V prepracovanom móde Kariéra hráča môžete využiť viacero spôsobov a postupov na dosiahnutie vytúžených úspechov. VOLTA FOOTBALL

  Nová dávka elegancie na celom ihrisku, nové spôsoby vyjadrenia vlastného štýlu a prepojenia s tímom na pouličných futbalových ihriskách po celom svete. FIFA ULTIMATE TEAM

  Postavte si vysnený tím a zápaste s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA. Budete mať možnosť výberu z tisícov hráčov a množstva spôsobov, ako si upraviť klub na ihrisku alebo mimo neho. Môžete hrať sólo v Squad Battles, spoločne v kooperatívnom FUT, On-line, či Division Rivals , alebo zápasy s najlepšími v FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) Vás budú celú sezónu spájať s herným svetom skrz rozmanitý obsah, ktorý vychádza z reálnych výkonov a súťaží, vrátane UEFA Ligy Majstrov, UEFA Európskej ligy alebo CONMEBOL Libertadores.

  Ultimate Team ponúkne upravený spôsob zápasenia v režimoch Division Rivals a FUT Champions, to všetko s cieľom poskytnúť jednoduchší a dostupnejší spôsob testovania Vašich schopností proti ostatným hráčom. Nechýbajú ani ďalšie možnosti prispôsobenia klubu na ihrisku i mimo neho a FIFA predstavuje tiež novú edíciu predmetov s názvom Hrdinovia FUT, vďaka čomu sa do hry vrátia niektorí obľúbení futbalisti.

 • Hrdinovia FUT - spomeňte si na niektorých z najpamätnejších futbalistov v rámci edície Hrdinovia FUT. Nové predmety Vám budú pripomínať nezabudnuteľné momenty, vďaka ktorým sa z hráčov stali obľúbenci medzi fanúšikmi. Hrdinovia FUT Vám dávajú nové možnosti pri budovaní tímu s konkrétnou ligovou súhrou a možnosťou pripomenúť si niektoré nostalgické okamihy, vďaka ktorým hráči získali miesto v edícii Hrdinovia FUT 22. (Napríklad Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár 2008, dva góly Diega Millita vo finále UEFA Champions League 2010, ktoré potvrdili treble Interu Miláno, alebo gól Mária Gomeza, vďaka ktorému jeho tím získal bundesligový titul v roku 2007). PROFI KLUBY

  Nové možnosti prispôsobenia klubu Vám umožnia vyčnievať nad ostatnými na trávniku alebo v hľadisku. Pomocou systému hráčskeho rozvoja dostanete plnú kontrolu nad jeho vývojom a vďaka efektívnejším prvkom sociálneho hrania nájdete ďalší zápas oveľa rýchlejšie. Najvyšší čas začať skladať tím na novú sezónu Profi klubov.

 • Zobraziť celý popis darčeka

  Hra God of War: Ragnarök v balení konzoly je vo forme digitálneho kľúča hry.

  Využite konzolu PS5 naplno a aktivujte si členstvo PS Plus!


  PS5_family
  Vlastnosti God of War: Ragnarök
  • Nepopísaná budúcnosť:
   Atreus pátra po znalostiach, ktoré by mu pomohli pochopiť Lokiho proroctvo a jeho rolu v Ragnaröku. Kratos sa musí rozhodnúť, či ho bude zväzovať strach z opakovania vlastných chýb alebo sa od minulosti oslobodí a bude otcom, akého Atreus potrebuje.
  • Nástroje vojny:
   Sekera Leviathan, čepele chaosu a meč ochrancu sa vracajú spolu s celým radom nových schopností pre Krata aj Atrea. V boji proti bohom a monštrám z deviatich svetov pri ochrane svojej rodiny budú Kratove smrtiace spartské schopnosti preverené ako nikdy predtým.
  • Preskúmajte rozľahlé svety:
   Vydajte sa s Kratom a Atreom hľadať odpovede do nebezpečných a ohromujúcich krajín a postav sa s nimi najrôznejším nepriateľským stvorením, monštrom a severským bohom.
  Pridanie SSD disku M.2 do konzoly
  V prípade že máte záujem o pridanie SSD disku M.2 do konzoly, máte takú možnosť! Je však dôležité dodržať oficiálny postup SONY, inak vám hrozí že prídete o záruku! Do konzoly je aktuálne možné pridať iba SSD disku M.2!

  Prichádza nová generácia hrania
  Konzola SONY PlayStation 5 prichádza s dlho očakávanou spätnou kompatibilitou, ktorá hráčom umožňuje si vybrať z obrovskej knižnice PS4 hier. PlayStation 5 tiež ponúka spätnú kompatibilitu s aktuálnymi headsetmi PSVR a PSVR hrami!

  Vzrušujúca super sila
  Konzola Sony PlayStation 5 je nabitá prelomovou technológiou, ktorá Vám doručí najrýchlejšie, najostrejšie, najcitlivejšie herné zážitky, ktoré ste mali doposiaľ možnosť vidieť.
  Hry prekypujú životom s intenzívnou grafikou a úžasnými životu podobnými detailmi, ktoré prinášajú 8 jadrový procesor s technológiou AMD Ryzen 3 a nová grafická karta postavená na AMD Radeon Navi s technológiou ray-tracking priamo viazanou na grafickú kartu a nie softvér. Akcie sú plynulejšie, rýchlejšie a viac prudké s krištáľovo čistými pohybmi, ktoré Vám zaručia rýchlejšie a viac stabilné FPS.
  Konzola je vybavená Blu-ray mechanikou, ktorá podporuje 100 GB Blu-ray disky. Hry sa od teraz zapisujú na interný SSD disk, na ktorom vývojári dlho pracovali a vďaka optimalizácii ukladania dát by mali na disku hry zaberať menej miesta.
  V neposlednej rade konzola PlayStation 5 myslí aj ekologicky a zaručuje nižšiu spotrebu energie.

  Nová úroveň hrania
  Konzola SONY PlayStation 5 prichádza s podporou 8K hrania!
  S 4K TV, Vám hry doručia neslýchanú vizuálnu precíznosť, ako kvalitu rozlíšenia 4K pri 120 Hz, ktorá dodáva pozoruhodnú čistotu až po najmenšie detaily. Popri omračujúco energických HDR farbách, sa Vaše dobrodružstvá prebúdzajú k životu s neuveriteľnou energiou.

  Nový vzhľad
  Poznajte úžasne ostré, jasné farby s dych vyrážajúcimi HDR vizuálnymi efektmi. Organizujte Vaše hry, či aplikácie a zdieľajte ich s priateľmi vďaka novému užívateľskému rozhraniu, ktoré SONY úplne zmenilo a ponúka hráčom lepšie možnosti prezerania profilu priamo na domovskej stránke konzoly, kde si môžete priamo prepínať jazyk konzoly, vyberať možnosť hry v režimoch single alebo mulitplayer a iné detaily.

  Technická špecifikácia:
 • CPU: 8 jadrový procesor s frekvenciou jadra 3.5GHz, založený na technológii AMD Zen 2
 • GPU: 10,28 TFLOPs RDNA, 36 CU 2,23GHz grafika založená na vlastnej RDNA 2 architektúre
 • Pamäť: 16GB GDDR6 / 256-bit
 • Pevný disk: 825GB SSD s rýchlosťou 5,5 GB/s čo je 100x rýchlejšie ako PS4. Taktiež máte možnosť pripojiť externý HDD, kde rýchlosť načítavania bude 100 MB/s
 • Ovládač: Bezdrôtový ovládač Sony DualSense
 • Mechanika:4K UHD Blu-ray
 • Zobrazovanie: 8K / 4k 120 Hz
 • Raytracing
 • Najnovšia technológia 3D zvuku Tempest 3D AudioTech, čím dodáva ešte väčší realizmus do hier než kedykoľvek predtým  PS5_Dualsense


  Revolúcia hrania vo Vašich rukách
  Zmocnite sa novej generácie hrania s bezdrôtovým ovládačom DualSense, ktorý prichádza s novým dizajnom kladúcim precíznosť hrania do Vašich rúk.

  Ovládač predstavuje nové možnosti funkcie vibrovania, kde starú technológiu rumble nahrádza haptická odozva, vďaka ktorej môžu hráči cítiť pri hraní širšiu škálu odozvy pre ešte lepšie ponorenie sa do herného sveta.
  Ďalšou úpravou prešli tlačidlá R2 a L2, ktoré spoločnosť po novom nazýva adaptívne tlačidlá. Vývojári môžu v nových tituloch nastaviť odpor jednotlivých tlačidiel, čo prináša rôzne možnosti využitia pri úkonoch ako sú naprklad naťahovanie luku, streľba z rôznych zbraní, či jazda po meniacom sa teréne.
  SONY samozrejme počúva svojich hráčov a ovládač DualSense prechádza na nabíjanie cez USB C!

  Tempest 3D AudioTech
  Konzola Sony PlayStation 5 spoločne s bezdrôtovým ovládačom DualSense ponúkajú hráčom nový pocit ponorenia do hry.

  Ovládač DualSense taktiež ponúka vstavaný mikrofón pre jednoduchú komunikáciu pri hraní bez používania slúchadiel!

  Doposiaľ najlepší dizajn
  Zachyťte a podeľte sa o Vaše najlepšie herné momenty vďaka tlačidlu "Create". Tlačidlo ponúka nové spôsoby tvorenia obsahu a zdieľania s priateľmi.

  Získajte ešte väčšiu kontrolu vďaka vstavanému dotykovému displeju, ktorý teraz zobrazuje unikátnu svetelnú odozvu, čo pridáva hrám extra dimenziu. Svetelný pásik sa rozsvecuje rôznymi farbami podľa akcií, ktoré budete v hrách vykonávať.

  Ovládač má vstavaný citlivý akcelometer a gyroskop, ktoré budú zaznamenávať pohyby, nakláňanie a otáčanie Vášho bezdrôtového ovládača DualSense. Ovládač si budete môcť nabiť vďaka hocijakému USB portu a prenášať dáta cez USB kábel.

  duals
  Vzhľadom na limitovaný počet kusov v distribúcii je možné objednať si len jeden kus tohoto tovaru na jedného zákazníka! • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách