OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

PlayStation VR2 (Horizon: Call of the Mountain bundle)

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
649 €
629 €
Cena bez DPH: 524,17 €
Nákupom získaš 10 bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
53 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
82 €
Predĺžená záruka o 1 rok
49 €
Predĺžená záruka o 2 roky
79 €
Kód produktu: 453354
SONY

PlayStation VR2 (Horizon: Call of the Mountain bundle) [CFI-ZVR1]

Vyžaduje sa konzola PlayStation 5. Predáva sa samostatne.


Vydajte sa do divočiny v hre Horizon Call of the Mountain pre PlayStation VR2

Objavte úplne nové dobrodružstvo Horizon, ktoré sa momentálne vyvíja v Guerrilla a Firesprite pre PlayStation VR2! Tento jedinečný zážitok bol navrhnutý tak, aby posunul hardvérovú technológiu, inovácie a hrateľnosť. Úžasný vizuál a úplne nové ovládače PS VR2 Sense dávajú nový význam tomu, aby ste sa naplno ponorili do sveta Horizon.

Príbeh je vyrozprávaný očami úplne novej postavy, pričom na ceste stretnete aj Aloy, ďalšie známe tváre a nové postavy. Od hry Horizon Call of the Mountain na PS VR2 môžete očakávať pohlcujúci herný zážitok ako nikdy predtým.  O hre

 • Určené pre PS VR2
  Prezrite si úchvatný prírodný svet Horizon Call of the Mountain v 360 stupňoch a interagujte so svojím okolím pomocou dvoch ovládačov PlayStation VR2 Sense. Zažite pocity výšky a úžasu, keď sa naskytnete úžasným pohľadom na rodnú krajinu Carja a Nora očami novej postavy Ryasa, zneucteného bývalého vojaka Carja, ktorý hľadá vykúpenie.

 • Vydajte sa na nové dobrodružstvo
  Dobite kolosálne vrcholy, prekonajte hrôzostrašné stroje a odhaľte skryté nebezpečenstvo pre svet Horizon – keď odpoviete na volanie hory v pohlcujúcom novom dobrodružstve pre PlayStation VR2. Vstúpte do živého, dýchajúceho sveta nebezpečných strojov, kmeňovej tradície, vzrušujúcich úloh a nových a vracajúcich sa postáv. Preskúmajte rozmanitú krajinu – vydajte sa na cestu s viacerými cestami, po ktorých sa budete musieť rozhliadnuť všade okolo seba, aby ste odhalili tajomstvá hôr.

 • Užite si pohlcujúcu akciu
  Budete potrebovať inštinkt bojovníka, aby ste našli cestu vpred – a nebezpečenstvo vás bude prenasledovať. Ale sú tu noví spojenci a starí priatelia, ktorí sú pripravení vám pomôcť s vašou cestou. Pomocou intuitívnych pohybov šplhajte po rozľahlých horách, lovte stroje, strieľajte z luku a vyrábajte predmety zo surovín. Zaži adrenalín na riečnej lodi plnej prekvapení, ktorá ponúka možnosť predviesť PS VR2 svojim priateľom a rodine.


Ponor sa veľkolepých svetov, ktoré presahujú hranice reality

Okús novú generáciu reality s ohromujúcim vizuálnym spracovaním v 4K HDR, hrami definujúcimi nové žánre aj s jedinečnými pocitmi z prelomovej súpravy PlayStation VR2.

Nová generácia hrania vo virtuálnej realite je tu! Inovatívna technológia PlayStation VR2 Sense ponúka strhujúce emócie a dokonalé vtiahnutie do deja prostredníctvom jemných vibrácií náhlavnej súpravy, technológie 3D zvuku a inteligentného sledovania očí v kombinácii s detekciou dotykov prstov, haptickou odozvou a adaptívnymi spúšťačmi ovládača PS VR2 Sense.
  O produkte

 • Vidieť znamená uveriť
  Od drobných detailov až po široko otvorené výhľady, od realistických výrazov tváre až po živé futuristické svety – výpočtový výkon novej generácie konzoly PlayStation 5 spolu s novými optickými funkciami ti umožní sledovať každý okamih v ohromujúcich detailoch.

 • Podrobnejšie detaily
  Dva displeje OLED s rozlíšením 2000x2040 poskytujú neskutočný obraz 4K HDR s rýchlosťou až 120 snímok za sekundu, čo je 4x väčšie rozlíšenie ako u pôvodnej súpravy PlayStation VR.

 • Inteligentné sledovanie očí
  Počas kooperatívnej hry alebo v tímovom chate pri hraní pre viacerých hráčov môžeš vďaka sledovaniu očí, ktoré dokáže simulovať emocionálne reakcie tvojho avatara, dať svojim spoluhráčom najavo svoje pocity úplne novým a realistickým spôsobom.

 • Neuveriteľne presné zaostrenie
  Foveálne vykresľovanie dokáže v dokonalom detaile a s perfektnou grafickou vernosťou zobraziť herné oblasti, na ktoré sa zamerajú tvoje oči – a zároveň zaistiť stabilný výkon hry.

 • Preskúmaj úžasné svety
  Okus strhujúci pocit prítomnosti a vtiahnutia do virtuálnych herných prostredí vďaka 110° zornému poľu a nastaviteľným Fresnelovým šošovkám, ktoré umožňujú prispôsobiť rozostupy medzi šošovkami tak, aby zodpovedali polohe tvojich očí a zaistili optimálne vykreslenie obrazu.

 • Pohltenie 3D zvukom
  Vnímaj prítomnosť ďalšej postavy, keď ti šepká do ucha, lokalizuj priateľov aj nepriateľov podľa streľby alebo krokov a nechaj sa obklopiť neuveriteľne realistickým zvukovým priestorom – vďaka technológii Tempest 3D AudioTech 2 sa ozvučenie hry dynamicky prispôsobuje tvojej polohe a pohybom hlavy.

 • Pocíť nový rozmer hry
  Jemné, citlivé vibrácie 1 náhlavnej súpravy produkované jediným zabudovaným motorom obohacujú zážitok o ďalší vnemový prvok; od vzduchu rozvlneného šípom prelietavajúcim okolo hlavy až po ťah akcelerujúceho vozidla.

 • Citlivá odozva súpravy
  Jemné, citlivé vibrácie náhlavnej súpravy produkované jediným zabudovaným motorom obohacujú zážitok o ďalší vnemový prvok; od vzduchu rozvlneného šípom prelietavajúcim okolo hlavy až po ťah akcelerujúceho vozidla.

 • Úplne nový Sense ovádač
  Vďaka haptickej odozve1, adaptívnym spúšťačom, presnému sledovaniu a detekcii dotyku prsta dokonale integrovaným do jedinečného ergonomického dizajnu môžeš s virtuálnymi svetmi interagovať úplne novými a úchvatnými spôsobmi.

 • Haptická odozva
  Pocíť realistické a detailné reakcie na svoje činnosti v hre. Od jemných vibrácií po intenzívne impulzy – z herného sveta ti do rúk môže prúdiť široká paleta rozmanitých vnemov, ktoré ti umožnia zažiť hry pre súpravu PS VR2 rovnako hmatom.

 • Adaptívne spúšťače
  Vďaka adaptívnym spúšťačom, ktoré v každom ovládači vyvolávajú dynamický odpor, pocítiš v prstoch napätie tetivy, spätný ráz strelnej zbrane alebo rozpadajúci sa predmet drvený holými rukami.

 • Detekcia dotyku prsta
  S pomocou ovládačov, ktoré rozpoznajú polohu tvojich prstov aj bez tlačenia akéhokoľvek tlačidla, môžeš pokojne natiahnuť ruku a dotknúť sa virtuálneho sveta okolo seba.

 • Kľúčové vlastnosti

  • Sloboda hrania – zaži neskutočne hlboký pocit z hrania, od zvýšeného pohodlia novej náhlavnej súpravy až po prirodzený pocit z huľovitého designu ovládača PS VR2 Sense.
  • Šikovný dizajn – vďaka inovatívnemu guľovitému dizajnu nového ovládača PS VR2 Sense, ktorý ti umožňuje vykonávať presné pohyby a gestá oboma rukami, budeš mať svet doslova vo svojich rukách.
  • Dokonalá kontrola– chop sa hernej výbavy a pomocou analógových páčok a akčných tlačidiel spolu s tlačidlom pre uchopenie herných objektov intuitívne komunikuj s virtuálnym svetom okolo seba.
  • Obojstranné sledovanie – vďaka štyrom sledovacím kamerám zabudovaným v náhlavnej súprave, ktoré zachytia každý pohyb bez potreby externej kamery, sa môžeš vrhnúť na úplne slobodný prieskum nových svetov.
  • Vyšší komfort– zostaň v hre vďaka ľahkým a vyváženým Fresnelovým šošovkám, vetracím otvorom umožňujúcim prúdenie vzduchu a nastaviteľným pásikom náhlavnej súpravy, ktoré ti pomôžu nájsť a zaistiť ideálnu polohu súpravy na hlave.
  • Skoč na to bez čakania – stačí pripojiť jediný kábel USB ku konzole PS5 a môžeš ísť na to. Prispôsob si hrací priestor, ponor sa do hry, vychutnaj si iný ako VR obsah vo filmovom režime alebo mrkni, čo sa deje v skutočnom svete – stačí stlačením jediného tlačidla aktivovať funkciu priehľadového zobrazenia.Technická špecifikácia
Súprava PlayStation VR2
Typ zobrazovača OLED
Rozlíšenie panelu 2000 x 2040 pre každé oko
Obnovovacia frekvencia panelu 90 Hz, 120 Hz
Rozstup šošoviek Upraviteľný
Zorné pole Približne 110 stupňov
Senzor pohybu 6-osový systém snímania pohybu (3-osový gyroskop, 3-osový akcelerometer)
Snímač pripojenia Infračervený senzor priblíženia
Kamery 4 vstavané kamery pre sledovanie súpravy a ovládača
Infračervená kamera na sledovanie každého oka
Odozva Vibrácie súpravy
Komunikácia s PS5 USB Type-C
Vstup zvuku Vstavaný mikrofón
Výstup zvuku Port sterefónnych slúchadiel
Ovládač Sense pre PlayStation VR2
Tlačidlá pravá časť Tlačidlo PS, tlačidlo možnosti, akčné tlačidlá (koliesko / krížik), tlačidlo R1, tlačidlo R2, pravá páčka / tlačidlo R3
Tlačidlá ľavá časť Tlačidlo PS, tlačidlo vytvoriť, akčné tlačidlá (trojuholník / štvorček), tlačidlo L1, tlačidlo L2, ľavá páčka / tlačidlo L3
Senzor pohybu 6-osový snímací systém (3-osový gyroskop + 3-osový akcelerometer)
Kapacitný senzor Detekcia dotyku prsta
Infračervená LED Sledovanie polohy
Odozva Efekt spúšte (na tlačidle R2/L2), haptická odozva (jedným pohonom na jednotku)
Port USB Type-C
Komunikácia Bluetooth verzia 5.1
Batéria Vstavaná lítiovo-iónová nabíjateľná batéria

Obsah predajného balenia

 • VR headset
 • Ovládače PlayStation VR2 Sense (L) / (R) s pripevnenými popruhmi
 • Hra Horizon Call of the Mountain (kód pre PlayStation Store)
 • USB kábel (pre párovanie ovládača a nabíjanie)
 • Stereo slúchadlá
 • 3 veľkosti silikónových nástavcov do uší
 • Dokumentácia

Trailer

Produktové video