Pokémon Violet [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
42,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 453964
Nintendo

Pokémon Violet [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Hra Pokémon Violet, najnovšia kapitola zo série Pokémon, prichádza na Nintendo Switch koncom tohto roka. S týmto novým titulom robí séria Pokémon nový evolučný krok, ktorý vám umožňuje voľne objavovať v bohato vyjadrenom otvorenom svete.

O hre

Svet Pokémonov sa vyvinul
Pokémon Violet ponúka zážitok v otvorenom svete, ktorý dokáže poskytnúť iba séria Pokémon – a to je vítané aj pre nováčikov v tejto sérii. Môžete zažiť nový štýl dobrodružstva so svetom, ktorý môžete objavovať vo svojom voľnom čase a nie v poradí, ktoré diktuje príbeh. Samozrejme sa vydáte na cestu, aby ste zdokonalili svoje zručnosti ako tréner Pokémonov, no čaká na vás mnoho ďalších objavov a príbehov. Zoznámte sa s rôznymi ľuďmi a Pokémonmi a objavte dobrodružstvo vo svete Pokémonov tak, ako chcete. Hlbší zážitok s hrou pre viacerých hráčov
Pokémon Violet umožňuje hru až pre štyroch hráčov. Spolu so základmi série, ako je obchodovanie a boj s Pokémonmi, budete môcť v týchto hrách s ostatnými hráčmi preskúmať rôzne miesta regiónu. Môžete objavovať nových Pokémonov a objavovať neznáme oblasti so svojimi priateľmi a rodinou, čo sa vám otvára dvere k vzácnejšiemu a zábavnejšiemu dobrodružstvu než kedykoľvek predtým!

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách