VIANOCE na PlayGoSmart
×

Pokémon Violet Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 446749
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 42,99 €

Pokémon Violet [NSW]

Hra Pokémon Violet, najnovšia kapitola zo série Pokémon, prichádza na Nintendo Switch koncom tohto roka. S týmto novým titulom robí séria Pokémon nový evolučný krok, ktorý vám umožňuje voľne objavovať v bohato vyjadrenom otvorenom svete.

O hre

Svet Pokémonov sa vyvinul
Pokémon Violet ponúka zážitok v otvorenom svete, ktorý dokáže poskytnúť iba séria Pokémon – a to je vítané aj pre nováčikov v tejto sérii. Môžete zažiť nový štýl dobrodružstva so svetom, ktorý môžete objavovať vo svojom voľnom čase a nie v poradí, ktoré diktuje príbeh. Samozrejme sa vydáte na cestu, aby ste zdokonalili svoje zručnosti ako tréner Pokémonov, no čaká na vás mnoho ďalších objavov a príbehov. Zoznámte sa s rôznymi ľuďmi a Pokémonmi a objavte dobrodružstvo vo svete Pokémonov tak, ako chcete.

Hlbší zážitok s hrou pre viacerých hráčov
Pokémon Violet umožňuje hru až pre štyroch hráčov. Spolu so základmi série, ako je obchodovanie a boj s Pokémonmi, budete môcť v týchto hrách s ostatnými hráčmi preskúmať rôzne miesta regiónu. Môžete objavovať nových Pokémonov a objavovať neznáme oblasti so svojimi priateľmi a rodinou, čo sa vám otvára dvere k vzácnejšiemu a zábavnejšiemu dobrodružstvu než kedykoľvek predtým!

Trailer


Pokémon Violet - PlayGoSmart : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.
100%
zákazníkov odporúča
Zobraziť recenzie
5 star
1 x
4 star
0 x
3 star
0 x
2 star
0 x
1 star
0 x
5,0 / 5
starstarstarstarstar
Hodnotil 1 zákazník
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách