POP! Loki with Scepter, Avengers (Marvel) Special Edition (Svieti v tme)

Cena s DPH
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Zvýhodnená ponuka k tomuto tovaru:
POP! Loki with Scepter, Avengers (Marvel) Special Edition (Svieti v tme) | pgs.sk
Ochranný obal Protective Case 0,5 mm for Funko Pop
+
ušetrite až 1 €
Cena spolu:
37,98 €
POP! Loki with Scepter, Avengers (Marvel) Special Edition (Svieti v tme) | pgs.sk
Ochranný obal Protective Case 0,5 mm for Funko Pop
+
ušetrite 1 €
Cena spolu:
37,98 €
Zobraziť ďalšie zvýhodnené ponuky
Kód produktu: 450611
Funko

POP! Loki with Scepter, Avengers (Marvel) Special Edition (Svieti v tme) [POP-0985]

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúriek o túto Special Edition figúrku zo série Marvel!POP Funko figúrka Loki so žezlom (Loki with Scepter) zo sveta Marvel komiksov v špeciálnej edícii, ktorá svieti v tme. Ak si fanúšikom Avengerov tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!

 • O postave
  Loki Laufeyson bol synom Laufeyho, vládcu Frost Giants v Jotunheime, ktorý ho opustil krátko po jeho narodení. Lokiho našiel Odin, vzal ho do Asgardu a spolu s jeho synom Thorom a manželkou Friggou ho vychovali ako asgardského princa. Keď mal byť Thor korunovaný za kráľa, Loki sabotoval korunováciu, čo viedlo Thora k pomste a následnému vyhnaniu na zem. Frigga dala Lokimu trón. Keď sa však pokúsil vrátiť Thor domov, Loki bol nútený ho zastaviť. Bez ohľadu na to sa Thor vrátil zo svojho vyhnanstva na Zemi a ukončil Lokiho vládu, čím zmaril jeho pokus vyhlásiť vojnu Deviatim ríšam zničením Jotunheimu. Loki si dovolil prepadnúť hlbokou priepasťou vesmíru a vstúpil do červej diery do Sanctuary.

 • Náprava zloducha
  Získal žezlo, dostal velenie nad armádou Chitauri, aby dobyl zem, podarilo sa mu zmocniť Tesseractu a použiť jeho silu na otvorenie červej diery nad mestom New York a spôsobiť inváziu Chitauri, ale všetky Lokiho plány boli nakoniec porazené Avengermi. Thor ho vzal do Asgardu ako svojho väzňa, kde ho Odin odsúdil stráviť zvyšok života ako trest za jeho zločiny. Keď však bola Frigga zabitá počas plenenia Asgardu, Thor oslobodil Lokiho, aby porazil Temných elfov, ktorí chceli premeniť vesmír na večnú temnotu. Počas boja Loki predstieral svoju smrť a úspešne zosadil Odina z trónu a zaujal jeho miesto kráľa, kde zostal niekoľko rokov.

 • Koniec pána ľsti
  Počas svojich posledných chvíľ na Asgarde sa rozhodol Loki zostať po boku svojho brata a podporiť jeho nástup na trón. V chaose, ktorý nasledoval, sa Loki pokúsil zabiť Thanosa, ale nakoniec zlyhal. Keď sa Loki posmieval Thanosovi tým, že mu povedal, že nikdy nebude bohom, šialený titán mu zlomil krk a nakoniec zabil boha škodoradosti.

Vlastnosti figúrky

 • Veľkosť: cca 10 cm
 • Materiál: Vinyl
 • Balenie: Krabička
 • Výrobca: Funko

Video