OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

POP! Rocks: Snoop Dogg

19,99 €
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 450390
Funko

POP! Rocks: Snoop Dogg [POP-0300]

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúrok o túto figúrku zo série Rocks !


POP Funko figúrka ikonického rapera, speváckeho skladateľa a herca Calvin Cordozar Broadus, Jr., ktorý vystupuje pod umeleckým menom Snoop Dogg. Ak si fanúšikom Snoop Dogga, tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!

 • Snoop Dogg
  Calvin Cordozar Broadus Jr., profesionálne známy ako Snoop Dogg, je americký rapper, mediálna osobnosť a herec. Jeho sláva sa datuje do roku 1992, kedy sa objavil na debutovom sólovom singli Dr. Dre "Deep Cover" a potom na Dreovom debutovom sólovom albume The Chronic. Predal viac ako 23 miliónov albumov v Spojených štátoch a 35 miliónov albumov po celom svete. Snoop znovu spopularizoval používanie -izzle speak, najmä v popovom a hip-hopovom hudobnom priemysle.

 • Starý známy v novom svetle
  Nečudo, že táto rapová ikona, ktorá má v dnešnej dobre ruky doslova vo všetkom, dostala svoju príležitosť zažiariť aj vo vlastnej edícii figúriek Funko Pops. Nová kolekciazobrazuje Snoop Dogga v jeho niekoľkých charakteristických vzhľadoch a ikonických chváľach, ktoré vás preklenú jeho kariérou počnúc popovým albumom jeho debutu Doggystyle z roku 1993.

 • snoop-dogg

 • Pes aj lev
  V roku 2012, po ceste na Jamajku, Snoop oznámil konverziu na rastafariánstvo a nový alias Snoop Lion. Ako Snoop Lion vydal začiatkom roka 2013 reggae album Reincarnated a rovnomenný dokumentárny film o svojich jamajských skúsenostiach. Jeho 13. štúdiový album Bush vyšiel v máji 2015 a znamenal návrat mena Snoop Dogg.

 • Svojrázny štýl
  Figúrka zobrazuje ikonického rapera oblečeného v károvanej košeli s typickou briadkou a klasickým afro-účesom. Nezabudnime aj na jeho charakteristické gestá rukami a prstami, ktoré sa stali prízunačnými pre ľudí obľubujúcich a propagujúcich raperský hudobný štýl . Figúrka je vysoká približne 4" (10 cm) a dodáva sa v elegantnej krabičke s okienkom.


 • Veľkosť: cca 10 cm
 • Materiál: Vinyl
 • Balenie: Krabička
 • Výrobca: Funko

Produktové video

Z tvorby Snoop Dogga