Prince of Persia 3: Dva Tróny CZ PC DVD

9,99 €
7,99 €
Cena bez DPH: 6,66 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 2465
Ubisoftnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovčeský dabing

Prince of Persia 3: Dva Tróny CZ [PC DVD]Princ sa spolu s Kaileenou vracia z Ostrova času. Nie je mu ale dopriate aby si oddýchol. Jeho rodný Babylon je vo vojne a on sám je terčom sprisahania. Najväčšou ranou je však brutálna vražda Kaileeny priamo pred jeho očami. Princ je teraz na všetko sám, hnaný ako štvanec ulicami mesta. Čaká ho však ešte jedno nepríjemné zistenie. Kaileenina smrť uvoľnila Piesky času a ten otvoril temnú stranu princa, ktorý sa začína v Princovi presadzovať čím ďalej tým viac...

Už tretie pokračovanie novodobého princa Vás tento krát zavedie do prostredia starovekého Babylonu. Aby ho tvorcovia napodobnili čo najrealistickejšie, nechali sa inšpirovať mestami Stredného východu - Káhirou, Marakešom a Casablancou.

Môžete sa samozrejme tešiť i na všetky hlavné elementy série (ovládanie času, riešenie hádaniek, akrobatické bojové chvaty a súboje s množstvom nepriateľov) a nájdete tu i nové. Princa budete ovládať aj v okamžikoch, kde je ovládaný svojím temným dvojčaťom.  • Uchopte šancu ovládať dva odlišné charaktery s rozdielnymi zbraňami, bojovým štýlom, i minulosťou.
  • Objavte nové spôsoby likvidácie protivníkov pomocou vylepšeného bojového systému "Speed Kill System".
  • Prepadávajte svojich protivníkov na strechách mesta Babylonu, či v tmavých uličkách.
  • Využite sily času, a objavte i nové možnosti, ktoré piesky času ukrývajú.


  • Recenzie na Prince of Persia 3: Dva Tróny CZ

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.