Prison Architect [XBOX ONE] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
16,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 386438
Introversion

Prison Architect [XBOX ONE] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Postavte a spravujte vašu vlastnú väznicu. Pri tom ako zasvietia prvé ranné lúče slnka na prekrásny kus vidieku, začnú tikať hodiny. Musíte uháňať a postaviť celu pre celú radu väzňov maximálneho zabezpečenia, ktorí sa blížia k vašej budúcej väznici v ich žltom autobuse.

Pri tom ako vaši robotníci položia posledné tehly, nemôžete ich nechať oddychovať, pretože musíte začať pracovať na prvom, poriadnom krídle väznice, pre ďalšiu várku väzňov. Až po tom, ako si všetci majú kde zložiť svoje vyčerpané hlavy, sa môže začať zábava. Budete potrebovať jedáleň, nemocničné krídlo a miestnosť pre strážcov, ah, a nezabudnite na kanalizáciu pre toalety, lebo nastane chaos, a čo tak miesto na cvičenie? Alebo samotky? Alebo miestnosť pre popravy?

Hra Prison Architect bola inšpirovaná klasikami ako sú Dungeon Keeper, Dwarf Fortress a Theme Hospital.

 • Postavte a spravujte vlastnú väznicu maximálneho výkonu trestu!
  Budete vystopovať ako manažér a dozorca väznice, budete ovládať každý detail chodu vašej väznice, od stavania nových ciel a zariadení, až po najímanie personálu a vytváranie reformačných programov pre väzňov. Reformujete vašich väzňov, alebo budete vládnuť so železnou päsťou?

 • Zvládnete udržať poriadok aj keď sa veci začnú vyvíjať zle?
  Život vo väznici je ťažký, dokonca aj pre ľudí, ktorí udržiavajú chod vecí. Budete musieť zachovať chladnú hlavu aj keď budete čo dočinenia s donášačmi, neskrotným kontrabandom, vojnami gangov, vzburami a omnoho viac.

 • Vitajte vo svete väzení! S čím sa podelíte?
  Keď dokončíte vašu väznicu, môžete ísť online a podeliť sa s vašimi výtvormi so stále narastajúcou komunitou. Taktiež môžete prezerať, hodnotiť a sťahovať iné väznice z celého sveta.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách