Project CARS 3 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Project CARS 3 - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
22,99 €
Cena bez DPH: 19,16 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 409151
Bandaivhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 4 €
18,99 €
CENA S DPH

Project CARS 3 [PS4]

Vaša ultimátna cesta pretekára od víkendového až ku pretekárskej legende už čoskoro začína s Project Cars 3, kde sa hráči môžu tešiť na viacej než 200 elitných cestách, pretekárskych áut a viacej než 140 globálnych okruhov v 24 hodinových cykloch a 4 ročných obdobiach za každého počasia. Spolu s novými zážitkami, emóciami a zábavou z reálneho sveta automobilového pretekania, prinesie hra Project Cars 3 nespočetne veľa zaujímavých nových prvkov a prinesie tak ešte väčšiu zábavu a prístupnosť.

Po prvý krát sa v rámci série predstaví vzrušujúci a náročný režim Career Mode. Hráči budú nútení tvrdo súperiť, aby si mohli vybaviť svoje autá autentickými výkonnostnými dielmi, ktoré realisticky ovplyvnia jazdné vlastnosti a výkon ich automobilu pri ich ceste na vrchol pretekárskeho sveta. Ďalšou novinkou, ktorú prinesie hra Project Cars 3, je široká škála prispôsobenia pre automobily, akými sú kolesá, pneumatiky a mnoho ďalšieho vrátane možností prispôsobenia pretekára.

Vývojári Slightly Mad Studios tvrdo pracovali na tom, aby spravili hru Project Cars 3 čo najviac prístupnou hrou v histórii série tak, aby si ju mohli užiť všetci hráči bez ohľadu na ich hráčske skúsenosti. Hra prinesie úplne prepracované ovládanie, vylepšený jazdný model a mnoho ďalšieho.
Recenzie na Project CARS 3

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.