OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Rainbow High: Runway Rush Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Rainbow High: Runway Rush - PS4Rainbow High: Runway Rush - Xbox Series X|SRainbow High: Runway Rush - NSW
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 463849
OutrightEN dabing

Rainbow High: Runway Rush [PS5]

O hre

Vitajte vo svete Rainbow High. Ide nám predovšetkým o to, aby naše skutočné farby žiarili prostredníctvom kreativity, módy a priateľstva. Ak sa dostanete cez Rainbow High, môžete prejsť cez čokoľvek.

Zdá sa, že ste práve dostali svoju prvú umeleckú úlohu – téma je „Všetko je umenie“. Hrajte za svoju obľúbenú postavu Rainbow High, Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler a Violet. Využite ich jedinečný talent a spolupracujte na predstavení svojej doterajšej najlepšej práce. Tím s najlepším nápadom získa možnosť naplánovať veľký školský projekt. Je čas premeniť tvorivé zápasy na kreatívnu brilantnosť.

Na Rainbow High je mnoho miest, kde nájdete inšpiráciu pre našu prvú úlohu. Urobte si prehliadku po škole. Začnite v átriu a pozrite sa na majestátneho jednorožca, potom si doprajte najnovší čaj so študentmi v spoločenských miestnostiach. Preskúmajte chodby rezidencie a hojdajte sa pri Sunnyinej spálni, kým sa dostanete do študentského salónika, kde si môžete zahrať videohry alebo si urobiť skvelé selfie. Vydajte sa do Rainbow Union až na prvé poschodie, kde nájdete zábavné materiály vo Fabric Studio a ďalšie.

Pri práci na svojej úlohe zbierajte dúhové diamanty a cestou nájdite stopy, ktoré vám pomôžu otvoriť dúhové skrinky. A využite jedinečné talenty každej postavy na odomknutie tých najlepších outfitov, zatiaľ čo budete pomáhať svojim priateľom v ich kreatívnych výpravách.


Kľúčové vlastnosti

  • VYBERTE SI SVOJHO BFF: Hrajte ako Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler a Violet.

  • PRESKÚMAJTE ŠKOLU: Objavte triedy, študentské izby, Rainbow Union a ďalšie.

  • RIEŠTE HÁDANKY: Nájdite stopy, zbierajte dúhové diamanty a odomknite to najlepšie oblečenie.

  • POMOŽTE SVOJIM PRIATEĽOM: Podeľte sa s nimi o svoj jedinečný talent a dokončite svoje úlohy.


Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách