Razer Basilisk V3

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
99,99 €
87,99 €
Cena bez DPH: 73,33 €
Kód produktu: 434964
Razer

Razer Basilisk V3 [RZ01-04000100-R3M1]

Vytvorte, ovládajte a podporujte svoj herný štýl s novou Razer Basilisk V3 - typickou ergonomickou hernou myšou pre prispôsobený výkon.Razer Basilisk V3 obsahuje 10+1 programovateľných tlačidiel, inteligentné rolovacie koliesko a veľkú dávku Razer Chroma RGB

razer_basilisk_V3_zac


Priraďte všetky svoje makrá a sekundárne funkcie k 11 ľahko prístupným tlačidlám-vrátane uznávaného multifunkčného spúšťača-na vykonávanie základných činností, ako je push-to-talk, ping a ďalšie. Prostredníctvom programovateľného tlačidla pod myšou môžete bez problémov prepínať medzi ľubovoľnými vlastnými profilmi tlačidiel, aby ste dosiahli optimálny výkon pri každej hre a úlohe.

razer_basilisk_V3_tlac


Naša najnovšia inovácia rolovacieho kolieska ponúka novú úroveň funkcií, na ktorú si môžete dať prst. Ponúka dva typy posúvania pre väčšiu flexibilitu a vďaka špičkovej inteligentnej funkcii sa medzi nimi môže tiež automaticky prepínať, aby bolo používanie skutočne bezproblémové.

 • Taktilný cyklistický režim: Vysoko presné a zreteľne vrubkové posúvanie.
 • Režim smart navijáku: Rolovacie koliesko zapnuté prostredníctvom Razer Synapse sa pri rýchlejšom posúvaní automaticky prepne z hmatového do voľného otáčania.
 • Free-Spin scrolling mode: Plynulé, vysokorýchlostné posúvanie je ideálne na rýchle pokrytie obsahu alebo napodobnenie opakovaných herných príkazov.
 • Virtuálne zrýchlenie: Zapnutím tejto funkcie Razer Synapse budete môcť zvýšiť rýchlosť posúvania myši, čím rýchlejšie sa budete posúvať, čo vám umožní prechádzať dlhšími dokumentmi a článkami ešte rýchlejšie.

  4-pásmové posúvanie: Jasný dizajn kolieska Razer HyperScroll Tilt Wheel dáva tejto prispôsobiteľnej hernej myši ďalší rozmer pohybu a vstupu.


  Vychutnajte si slávu Razer Basilisk V3 a prispôsobte si každú zónu z viac ako 16,8 milióna farieb a nespočetných svetelných efektov, pričom dynamicky reaguje s viac ako 150 hrami integrovanými do Chroma.

  razer_basilisk_V3_all


  Technická špecifikácia:
  Určenie: pravák
  Pripojenie: Káblové - kábel Razer Speedflex
  RGB Osvetlenie: Razer Chroma RGB
  Senzor: Optický
  Maximálna citlivosť (DPI): 26 000
  Maximálna rýchlosť (IPS): 650
  Maximálne zrýchlenie (G): 50
  Programovateľné tlačídla: 11
  Typ spínača: Optický spínač myši Razer druhej generácie
  Životnosť spínača: 70 miliónov kliknutí
  Koliečko: 4-smerové naklápacie koliečko Razer
  Rozmery: 130 x 60 x 42,5 (d x š x v)
  Hmotnosť: 101 g (bez kábla)
  Kompatibilita s dok. stanicou: žiadna W

 • Recenzie na Razer Basilisk V3

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.