Razer DeathAdder Essential (2021)

44,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 437047
Razer

Razer DeathAdder Essential (2021) [RZ01-03850100-R3M1]Z rodiny Razer Deathadder osvedčenej históriou

Obľúbený model hráčskej myši medzi eSports športovcami po celom svete. Preslávená pre jej ergonomický dizajn, rýchlu odozvu a skalopevnú kvalitu spracovania. Vybavená kvalitným optickým senzorom, ktorý má rozlíšenie 6400 DPI. Razer DeathAdder prichádza s Razer Mechanical Mouse prepínačmi. Navrhnuté a vyrobené s popredným dodávateľom Omron, čo prináša prepínače s najrýchlejšími časmi odozvy pre hranie hier a pre dlhšiu životnosť až 10 miliónov kliknutí.

Vedeli ste?

Superhviezda League of Legends, Faker, používal Razer DeathAdder ešte predtým, ako sa stal profesionálom. Potom vyhral majstrovstvá sveta v rokoch 2013, 2015 a 2016 s ikonickou hernou myšou.

Základná herna myš

Viac ako desať rokov je línia Razer DeathAdder oporou na globálnej scéne esportov. Získala povesť spoľahlivosti, ktorú jej hráči pripisujú vďaka svojej overenej odolnosti a ergonómii. Teraz ju ešte viac sprístupňujeme so svojím posledným nástupcom - Razer DeathAdder Essential.

Výkon osvedčený históriou

Rodina Razer DeathAdder je jednou z najznámejších a najuznávanejších herných myší na svete. S viac ako 10 miliónmi predaných kusov po celom svete a desiatkami oslavovaných ocenení nie je žiadnym prekvapením, že Razer DeathAdder si od svojho vzniku vybudoval kult.


Ergonomický tvar

Razer DeathAdder Essential si zachováva klasický ergonomický tvar, ktorý bol charakteristickým znakom predchádzajúcich generácií Razer DeathAdder. Jeho elegantné a výrazné telo je navrhnuté pre pohodlie a umožňuje vám udržať si vysokú úroveň výkonu počas dlhých herných maratónov, takže nikdy nezaváhate v zápale boja.

Oceňované, víťazné technológie.

  • 5 tlačidiel Hyperresponse - nNezávisle programovateľné tlačidlá Hyperesponse vám poskytujú pokročilé ovládacie prvky pre výhodu nad súpermi
  • Až 10 miliónov kliknutí - viacnásobne ocenené mechanické spínače Razer vydržia až 10 miliónov kliknutí pre dlhšiu životnosť a extrémnu spoľahlivosť.
  • Optický senzor s rozlíšením 6 400 DPI - umožňuje rýchle a presné ťahanie myšou, ktoré ponúka lepšiu kontrolu pre najzákladnejšie herné potreby.


Technická špecifikácia
Parametre
Orientácia:pre pravákov
Pripojenie:káblové
Počet programovateľných tlačítok:5
Podsvietenie:Jednofarebné podsvietenie
Senzor
Typ:optický
Maximálna senzitivita:6400 DPI
Maximálna rýchlosť:220 IPS
Maximálne zrýchlenie:30 G
Switche
Typ:Mechanické - Razer Mechanical Mouse Switch
Životnosť:10 000 000 kliknutí
Dimenzie
Hmotnosť:96 g
Dĺžka kábla:2,1 m
Rozmery:127 x 61,7 x 42,7 mm
Kompatibilita
Kompatibilita s dokmi:nie