Red Dead Redemption 2 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Red Dead Redemption 2 - XBOX ONE
29,99 €
23,99 €
Cena bez DPH: 19,99 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 361084
RockstarEN dabing
 
Chceš ušetriť 4 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 19,99 €

Red Dead Redemption 2 [PS4]

Hra od tvorcov Grand Theft Auto 5 a Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 je epický príbeh o živote v neúprosnom srdci Ameriky. Obrovský atmosférický svet taktiež poskytne základy pre úplne nové zážitky v multiplayerovom režime.

Znovu vitajte vo svete, v ktorom sa nezákonné hazardné hry, prestrelky a pitie stávajú životným štýlom. Pokračovanie vysoko populárneho otvoreného sveta v štýle akcie divokého západu, ktoré bude zaručene väčšie, odvážnejšie a omnoho realistickejšie.

Amerika, píše sa rok 1899. Začal sa koniec éry divokého západu a muži zákona lovia posledných členov gangov. Tí ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití.

Po zlom zvrate vlámačky vo westernovom mestečku Blackwater, sú Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde donútení k úniku. V pätách sú im federáni agenti a najlepší lovci odmien v krajine, aby gang prežil je donútený lúpiť, kradnúť a prebojovať sa drsným vnútrozemím Ameriky. Kôli nezhodám v gangu hrozí jeho rozpadnutie, Arthur sa musí rozhodnúť medzi vlastnými ideálmi a vernosťou ku gangu, ktorý ho vychoval.Pre hranie v režime online vyžaduje hra prístup k sieti internet!Red Dead Redemption 2 - PS4 - PlayGoSmart : hodnotenie 4.6 z 5 na základe 7 hodnotení.
85,7%
zákazníkov odporúča
Zobraziť recenzie
5 star
6 x
4 star
0 x
3 star
0 x
2 star
1 x
1 star
0 x
4,6 / 5
starstarstarstarstar
Hodnotilo 7 zákazníkov
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách