Republique (Anniversay Collector’s Edition) Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
99,99 €
Cena bez DPH: 83,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 451931
LimitedEN dabing

Republique (Anniversay Collector’s Edition) [NSW]

O hre

Prijmite hovor od Hope, ženy uväznenej v tajomnom totalitnom štáte. Nabúraním sa do prepracovanej sledovacej siete preveďte Hope sieťou nebezpečenstva a podvodu v piatich napínavých epizódach.

Republique je vzrušujúce a aktuálne dobrodružstvo, ktoré skúma nebezpečenstvá vládneho dohľadu vo veku internetu. Nabúraním sa do prepracovanej sledovacej siete tohto tajného národa začnú hráči a Hope zradnú a vzrušujúcu cestu k slobode!




Kľúčové vlastnosti

 • Pomôžte Hope pri úteku
  Hráči chránia Hope a pomáhajú jej pri úteku získaním kontroly nad všetkými sieťovými zariadeniami a riešením komplikovaných hádaniek. Hráči sa môžu nabúrať do bezpečnostných kamier, vypnúť svetlá, odpočúvať hovory, privolať výťahy a zabuchnúť dvere na Hopeových prenasledovateľov.

 • Hra od špičkových vývojárov
  Hra République je vyvinutá tímom veteránov v tomto odvetví, ktorí pracovali za hrami AAA, ako sú Metal Gear Solid, Halo, FEAR, a špičkovými videami, ako je televízny spot Skyrim a ikonické reklamy „siluety“ pre iPod. Hráči budú môcť počas hrania hry odpočúvať aj interaktívne komentáre vývojárov.

 • Pútavý príbeh
  République je viac než len akčná RPG hra. Vytvorením herného systému, ktorý poháňa symbiotický vzťah medzi Hope a hráčom, sa hráči viac angažujú ako Hopein ochranca. Okrem hlavného príbehu môžu hráči pomôcť Hope zbierať „zakázané“ knihy, kazety a ďalšie unikátne predmety, ktoré ešte viac ponoria hráčov do tohto futuristického dystopického sveta.


Anniversay Collector’s Edition obsahuje:

 • Hra Republique
 • Blu-ray dokument
 • Manifest Republique
 • Pohľadnice

Trailer