Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
14,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 359346
Square

Doporučené produkty (1)

Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Séria Tomb Raider oslavuje 20. výročie a na konzoly PlayStation 4 prichádza so špeciálnou edíciou Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition. Táto verzia bude zahŕňať pôvodnú hru, všetky doposiaľ vydané DLC a špeciálny obsah pre hru Rise of the Tomb Raider (nebudete potrebovať Season Pass), a podporu pre Sony PlayStation VR.

Ak Vám je stále málo, oslavná edícia Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition bude obsahovať aj novú časť príbehu nazvanú "Blood Ties", v ktorej preskúmate Croft Manor, získate Larino dedičstvo a v neposlednej rade bude edícia zahŕňať možnosť kooperatívneho hrania v "Endurance Mode".

V cenami ovenčenej hre Tomb Raider sa Lara Croft zmenila na skutočnú osamelú bojovníčku a nazrela do hlbšieho, tajomného sveta. Teraz, po odkrytí prastarého tajomstva, musí Lara preskúmať najzradnejšie a najodľahlejšie oblasti na Sibíri a odhaliť tajomstvo nesmrteľnosti skôr, než sa to podarí nemilosrdnej organizácii známej ako Trinity. Lara musí použiť svoju myseľ a schopnosť prežitia, utvárať nové spojenectvá a nakoniec naplniť svoj osud ako Tomb Raider.

Vychutnajte si vysoko oktánové akčné momenty, pokorte krásne, nepriateľské prostredia, zapojte sa do brutálnych partizánskych bojov a preskúmajte úctyhodné smrtiace katakomby v novej generácii akčných hier na prežitie. V hre Rise of the Tomb Raider sa Lara sa stáva viac než len preživšou, vydáva sa na svoju prvú veľkú Tomb Raider expedíciu.

V novom prémiovom DLC "Blood Ties" preskúmate Croft Manor a neskôr ho budete brániť pred inváziou zombie v "Lara's Nightmare". Keď sa Larin ujo rozhodne bojovať o vlastníctvo sídla, Lara sa musí vydať na prieskum statku, kde bude hľadať dôkaz o tom, že je právoplatnou dedičkou a majiteľkou sídla, alebo ho stratí a s ním aj všetky jeho tajomstvá. Hráči si môžu neskôr otestovať svoje schopnosti likvidácie zombie v opakovateľnom móde "Lara's Nightmare", v ktorom musia zbaviť Larino sídlo prítomnosti zlomyseľných nemŕtvych.

Po prvý krát v histórii série Tomb Raider budú mať hráči možnosť spolupráce pri vykrádaní kobiek v "Endurance Mode". Dvaja hráči vytvoria tím, ktorý musí prežiť tvrdé prírodné podmienky v divočine počas dňa a taktiež smrteľné ohrozenie od nepriateľov počas noci. Oheň potrebuje palivo, jedlo zas pridáva silu a všetky zásoby musia byť ulovené, pozbierané, alebo vyrobené. Prebojujte sa až na vrchol rebríčkov pri tom, ako sa iné tímy pokúsia poraziť čas vášho prežitia.

 • Lara odkrýva staroveké tajomstvo, ktoré ju stavia do hľadáčika nemilosrdnej organizácie známej ako Trinity. Snaha odhaliť tajomstvo pred Trinity ju vedie k mýtu o stratenom meste Kitezh. Lara vie, že sa musí dostať do strateného mesta a k jeho skrytým tajomstvám pred Trinity. S tým sa vydáva na Sibír na svoje prvú veľkú Tomb Raider expedíciu.

 • V hre Rise of the Tomb Raider musí Lara bojovať nielen s nepriateľmi z celého sveta, ale aj proti samotnému hernému svetu. Lovte zvieratá, aby ste si mohli vyrábať zbrane a hľadajte vzácne zdroje v husto obývaných ekosystémoch. Čakajú Vás krásne, nepriateľské krajiny plné zradných podmienok a nestabilných prostredí, ktoré overia schopnosti Lary až po jej limity.

 • Využite prostredie vo svoj prospech, lozte po stromoch a ponorte sa pod vodu, aby ste sa vyhli, alebo zlikvidovali nepriateľov. Prispôsobte Larinu výstroj, výzbroj a muníciu, aby vyhovovala Vášmu hernému štýlu, vyrábajte výbušniny, aby ste vyvolali chaos a vládnite kultovým lukom a horolezeckou sekerou.

 • Katakomby sú späť a sú ešte väčšie a lepšie ako kedykoľvek predtým. V Rise of the Tomb Raider Vás čaká objavovanie obrovských, uctyhodných starobylých priestorov plných smrtiacich pascí, riešenie hlavolamov a lúštenie starovekých textov, aby ste dokázali odkryť krypty vo svete plnom tajomstiev, ktoré čakajú na odhalenie.

  Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition obsahuje:

 • Cenami ovenčenú hru Rise of the Tomb Raider.
 • Nový, brutálny mód obtiažnosti "Extreme Survivor", ktorý je bez checkpointov.
 • Prémiové DLC "Blood Ties" a "Lara's Nightmare".
 • Podporu kooperatívneho "Endurance Mode", ktorý vyzve hráčov na tímové prežitie v divočine a kde budete bojovať o umiestnenie v rebríčkoch.
 • Nové predstavenie zimného oblečenia a zbraní, ktoré boli inšpirované hrou Tomb Raider III.
 • Sadu kariet, ktorá umožní hráčom hranie "Expedition Modes" za použitia jedného z klasických modelov Lary Croft.
 • Všetky doposiaľ vydané DLC, ktoré budú zahŕňať aj "Baba Yaga: The Temple of the Witch" a "Cold Darkness Awakened".
 • 12 oblekov, 7 zbraní, 35 expedičných kariet a omnoho viac.
 • Podpora Sony PlayStation VR. Hráči budú vyzvaní k odhaleniu záhad Croft Manor z pohľadu prvej osoby.

  Táto verzia neobsahuje Artbook!


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách