Rocket Arena (Mythic Edition) Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Rocket Arena (Mythic Edition) - PC DVDRocket Arena (Mythic Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
9,99 €
3,99 €
Cena bez DPH: 3,33 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 409396
Electronicnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
3,99 €
CENA S DPH
DOSTUPNOSŤ: eshop skladom

Rocket Arena (Mythic Edition) [PS4]

Vitajte v svete, kde pravidlá určuje raketové palivo! Rakety vládnu všetkému v hre Rocket Arena, výbušnej strieľačke 3v3, z ktorej nikdy nevypadnete z akcie. Majstrovsky zvládnite jedinečné rakety a schopnosti vášho hrdinu, ovládnite arénu a staňte sa šampiónmi.

Preskúmajte rozširujúcu ponuku fantastických hrdinov s charakteristickými povahovými rysmi, zaujímavou minulosťou a rivalitou. Dokonalo zvládnite super schopnosti a unikáte rakety vášho hrdinu a dostaňte z tímu maximum.

Nikdy nehovorte "Zomri!", pretože v Rocket Arena to jednoducho nejde! I keď to moc schytáte a budete sa porúčať z arény, neznamená to pre vás koniec akcie. Osedlajte raketu, zmapujte terén a vráťte sa do boja.

Rakety sa ľahko používajú, ale ich naozajstné zvládnutie je náročné. Naučte sa, ako zmeniť priebeh boja správnym uhýbaním, pred nasmerovaním cieľa a dobre načasovanému používaniu predmetov a vybavenia, ako sú raketové magnety, samo odpaľovacie míny a rýchlostné bonusy. Splyňte so svojou raketou a ovládnite arénu.

Crater je plný exotických miest od tropických ruín Gemstone Jungle po moderné utopické mesto Boom City. Na každej mape nájdete plno skrytých vychytávok, pascí a neobjavených miest. S pomocou rakiet skáčte, šplhajte a preskúmavajte okolité prostredie. Svet je plný možností.

Pre vašich hrdinov neexistujú prakticky žiadne hranice. Za každú hru dostávate skúsenosti k odomykaniu súčiastok rakety a totemov, a pompéznej výbavy, ktorú môžete využiť k úprave ich vzhľadu. Behom hrania si taktiež odomknite pôsobivé artefakty - ich kombináciou, zladením a vylepšovaním zaručíte vašim hrdinom atraktívne bonusy ku štatistikám a zaujímavé efekty! Ak budete chcieť uspieť v Rocket Championship Tour, budete potrebovať každú dostupnú výhodu.

Existuje viacej než jeden spôsob hrania. Zapojte sa do klasickej akcie 3v3 režimu Knockout alebo sa najprv trochu rozohrajte proti rocket botom a otestujte svoje obľúbené kombá. Strieľajte góly v Rocketballe, kontrolujte zóny v Mega Rocket a vydajte sa za zlatým pokladom v Treasure Hunt.

Mythic Edition obsahuje:

 • Guardian Phoenix Jayto Mythic Outfit
 • Frost Princess Kayi Outfit
 • Cyber Sailor Blastbeard Outfit
 • Pulsar Megablast Trail
 • Fragment Return Trail
 • 1000 Rocket Fuel. Za toto raketové palivo si v Rocket Arena môžete kúpiť Blast Pass alebo jedinečné úpravy, výbavy postáv, Megablast Trails a Return Trails. Úpravy majú iba kozmetický charakter.  Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

  Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet! • Recenzie na Rocket Arena (Mythic Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.