Rush: A Disney Pixar Adventure CZ Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Rush: A Disney Pixar Adventure CZ - PC DVD
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 378031
MicrosoftCZ dabing
 
Chceš ušetriť 2 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 10,99 €

Rush: A Disney Pixar Adventure CZ [XBOX ONE]

Rush: A Disney Pixar Adventure pozýva rodiny a fanúšikov všetkých vekových kategórií na úžasnú návštevu šiestich obľúbených filmov z produkcie Disney Pixar. Utvorte tím s postavami z filmov Rodinka Úžasných, Ratatouille, Hore, Autá, Príbeh hračiek a Hľadá sa Dory a vyriešte hádanky a odhaľte skryté tajomstvá. To všetko v rozlíšení 4K Ultra HD s HDR.Komunikujte na obrazovke s postavami od Pixaru a prostredníctvom kooperatívneho hrania riešte najrôznejšie výzvy. Tešte sa na riešenie hádaniek i na okamihy vyžadujúci obratnosť a rýchlosť.

  • Staňte sa hrdinom, vlastného dobrodružstva. Pozvite celú rodinu, nech sa pripojí k Woodymu, Blesku McQueenovi a ďalším v tomto jedinečnom hernom zážitku od Pixaru.
  • Kooperatívne hranie. Utvorte tím s postavami od Pixaru, ktoré vám pomôžu s jednotlivými výzvami, alebo hrajte s kamarátom doma na rovnakej obrazovke, či cez službu Xbox Live.
  • Objavujte a odhaľujte. Pri riešení hádaniek a odhaľovaní skrytých tajomstiev sa kochajte audiovizuálnou podobou jednotlivých svetov z dielne Pixaru.