Samsung Galaxy SmartTag+, blue (EI-T7300BLEGEU)

57,90 €
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 430356
Samsung

Samsung Galaxy SmartTag+, blue (EI-T7300BLEGEU) [EI-T7300BLEGEU]

Bluetooth Galaxy SmartTag+ sa ľahko pripájajú ku kľúčom, taškám alebo dokonca k rodinnému miláčikovi. Ak si myslíte, že sa vaša stratená položka nachádza v blízkosti, ale neviete ju nájsť, klepnite na mobile na tlačidlo zvonenia a postupujte podľa známeho zvuku, ktorý vás volá pri vami zvolenej hlasitosti.

Ako to funguje ?

 • 1. Otagujte
  Potrebujete niečo postrážiť? Pripojte k Vašim vzácnostiam Galaxy SmartTag+.
 • 2. Nájdite
  Ak ste svoje veci stratili, stačí spustiť aplikáciu a zistiť, kde boli naposledy. Opätovné sledovanie Vašich krokov je jednoduché.
 • 3. Buďte bez obáv
  Tu je to! Vďaka Galaxy SmartTag+ je hľadanie stratených vecí chytré a jednoduché.

Prečo kúpiť Galaxy SmartTag+ ?

 • AR Finding vás krok za krokom dovedie až k vašim strateným predmetom
  AR Finding prináša jedinečný spôsob, ako nájsť stratenú položku s pripojeným štítkom SmartTag+. Dokonca vám dá vedieť, že ste už blízko, a žiarivé zelené svetlo vás upozorní, keď je stratený predmet nájdený. Prostredníctvom aplikácie SmartThings vám ukáže cestu na obrazovke vášho telefónu.
 • Vyhľadanie vašich dôležitých vecí
  Bluetooth SmartTag+ sa ľahko pripája ku kľúčom, taškám alebo dokonca k rodinnému miláčikovi. Ak si myslíte, že sa Vaša stratená položka nachádza v blízkosti, ale neviete ju nájsť, klepnite na mobile na tlačidlo zvonenia a postupujte podľa známeho zvuku, ktorý Vás volá pri Vami zvolenej hlasitosti.
 • Vyhľadajte svoje veci z veľkej diaľky
  Vami označená položka je mimo dosahu? Žiaden problém! V prípade, že je offline, sieť Galaxy Find Network (dostupné iba pre zariadenia Samsung Galaxy) môže použiť naskenované údaje a vyhľadať ju súkromne. Môžete jednoducho prechádzať históriou miest, kde sa štítok nachádzal a položku tak nájsť. Na vyhľadanie svojich položiek môžete použiť aj iné zariadenia, ktoré vlastníte.
 • Nestratí sa ani v dave
  Galaxy SmartTag+ majú dosah Bluetooth bez prekážok až skvelých 120 metrov (skutočný výkon sa môže líšiť v závislosti od prostredia, v ktorom sa používajú).
 • Komfortná inteligentná domácnosť jedným kliknutím
  So SmartTag+ je vaša inteligentná domácnosť oveľa pohodlnejšia. SmartTag+ dokáže ovládať rôzne chytré zariadenia IoT jediným kliknutím, takže môžete napríklad rozsvietiť svetlá v domácnosti ešte predtým, ako vstúpite dnu.

Obsah predajného balenia:

 • Galaxy SmartTag+
 • dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách