Samsung Galaxy Watch4, 44mm, zelená, Trieda C - použité, záruka 12 mesiacov

Cena s DPH
64,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 452201
Samsung

Samsung Galaxy Watch4, 44mm, zelená, Trieda C - použité, záruka 12 mesiacov

 • tovar je z výkupu, je funkčný a odskúšaný
 • tovar nesie viditeľné známky opotrebenia - Trieda C
 • telefón môže obsahovať škrabance
 • záruka 12 mesiacov
 • obsah balenia: zariadenie, kábel
 • balenie nemusí obsahovať originálne príslušenstvo
 • neblokovaný na operátorov

  Popis nového produktu:

  Samsung Galaxy Watch4 - hodinky, ktoré vás poznajú najlepšie.

  Väčšina z nás chce o sebe vedieť viac, aby sme mohli byť tou najlepšou verziou samých seba. Preto Samsung skonštruoval úplne nové hodinky Galaxy Watch4 Classic tak, aby sa stali spoločníkom na vašej ceste za vaším zdravým ja. Samsung si tento rok prichystal pre Watch4 poriadnu medzigeneračnú zmenu. Nielenže vylepšil výbavu, ako sa očakáva každý rok, ale tiež vymenil systém. Namiesto tradičného Tizen tak veľa noviniek a oceňované funkcie prináša nový Wear OS Powered by Samsung. Tešiť sa však môžete aj na 1,4" Super AMOLED displej s krytím Corning Gorilla Glass DX alebo bohatú senzorovú výbavu. Hodinky nielenže majú optický snímač srdcového tepu, ale merajú aj EKG a krvný tlak, rovnako ako okysličenie krvi a disponujú aj senzorom bioelektrickej impedancia pre meranie zloženia tela (BIA).

  Prečo kúpiť Samsung Galaxy Watch4 ?

  • Zapnite remienok a začnite sa hýbať
   So športovým remienkom Ridge Sports Band sa budete cítiť pohodlne po celý deň. Vďaka flouroelastomerovému materiálu je remienok pevný a odolný voči potu a zároveň drží na zápästí, aby vyhovoval vášmu aktívnemu životnému štýlu.
  • Nový deň, nová tvár
   Vyberte si medzi analógovými alebo digitálnymi ciferníkmi hodiniek s rôznym pozadím, písmenami a farbami podľa svojho vkusu, počasia alebo príležitosti. Spestrite ciferníky pomocou znakov AR emotikonov, ktoré vyjadrujú váš štýl, a ukážte pomocou animovanej grafiky, čo práve robíte, napríklad, že beháte alebo počúvate hudbu.
  • Nenechajte to na náhodu, spoznajte svoje telo
   Sledujte svoje fitness pokroky pomocou našich prvých inteligentných hodiniek, ktoré pohodlne merajú zloženie tela. Zistite percento telesného tuku, kostrového svalstva, vody v tele a ďalšie údaje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Senzor Samsung BioActive a náš najrýchlejší čip prináša do zariadenia Galaxy Watch doposiaľ najväčšiu inováciu. Získajte meranie BIA pomocou dvoch prstov len za 15 sekúnd - kedykoľvek a kdekoľvek. Nový snímač Samsung BioActive Sensor zachytáva zloženie vášho tela v reálnom čase, aby vás informoval pri plnení vašich zdravotných cieľov.
  • Vyberte si akýkoľvek tréning, dokážu ho merať a sledovať
   Sledujte svoje aktivity a fitness skóre na hodinkách v telefóne. Počítajte kroky, kontrolujte kalórie a zostaňte v obraze vďaka GPS. Inteligentné hodinky Galaxy Watch4 detekujú fyzickú aktivitu, aby mohli sledovať vaše tréningy, a podporujú viac než 90 druhov cvičení pre presnejší prehľad o vašich tréningoch.
  • Vaši tréningoví kamaráti vám kryjú chrbát
   So zariadením Galaxy Watch4 si užijete každý krok, ktorý urobíte so svojimi priateľmi a rodinou. Sledujte svoje kroky a zmerajte si sily so svojimi priateľmi v zábavnej súťaži, ktorej priebeh môžete sledovať v reálnom čase. Výzvy navyše prichádzajú s pamätnými odznakmi a bodovým systémom, aby bolo cvičenie zábavné, motivujúce a spoločensky prospešné.
  • Všetky údaje, po ktorých vaše srdce túži
   Zoznámte sa s bioaktívnym senzorom Samsung BioActive Sensor, ktorý meria EKG a krvný tlak v reálnom čase. Po počiatočnej kalibrácii snímača rýchlo skontroluje váš krvný tlak. Prostredníctvom EKG môžete tiež kontrolovať abnormálnu srdcovú frekvenciu a rytmus a odosielať dáta priamo do telefónu, kde ich môžete ľahko zdieľať.
  • Najucelenejšia analýza spánku na hodinkách Galaxy Watch
   Funkcia sledovania spánku detekuje a holisticky analyzuje fázy vášho spánku, zatiaľ čo odpočívate. Vylepšené možnosti merania vám umožnia skontrolovať hladinu kyslíka v krvi a vzorce chrápania (nehovoríme, že možno chrápete). Navyše získate pokročilé poznatky od americkej Národnej nadácie pre spánok, aby bol váš spánok kvalitnejší a lepší.
  • Je to skutočný tímový hráč
   Galaxy Watch4, prvé inteligentné hodinky so systémom Wear OS od spoločnosti Samsung, umožňujúce bezproblémový prístup k vašim obľúbeným aplikáciám priamo z vášho zápästia. Získate bohatý výber aplikácií, od tých pre streamovanie hudby až po čokoľvek z rozsiahlej knižnice zdravotných a fitness aplikácií.

  Technická špecifikácia

  Displej
  Veľkosť: 1.4"
  Rozlíšenie: 450 x 450 px (330 ppi)
  Technológia: Super AMOLED, Always On, Gorilla Glass DX+
  Veľkosť
  Rozmery tela: 44.4 x 43.3 x 9.8 mm
  Šírka remienka: 20 mm
  Hmotnosť: 30.3 g
  Systém/Procesor
  Chipset: Exynos W920 (5 nm)
  CPU: Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55
  GPU: Mali-G68
  Operačný systém: Android Wear
  Systémová nadstavba: One UI Watch 3
  Jazykové rozhranie: slovenčina
  čeština
  angličtina
  maďarčina
  nemčina
  francúzština
  a iné
  Pamäť
  Vnútorná pamäť: 16 GB
  Operačná pamäť (RAM): 1.5 GB
  Dáta
  Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, dual-band
  Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
  GPS: áno (A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS)
  NFC: áno
  Batéria
  Kapacita: 361 mAh Li-ion
  Výdrž: cca 40 hodín
  Bezdrôtové nabíjanie: áno
  Ďalšie vlastnosti
  Vodotesnosť: IP68 (5ATM)
  Odolnosť: MIL-STD-810G
  Materiál: hliník
  Galaxy ekosystém: áno
  Reproduktor: áno
  Senzory: akcelerometer
  barometer
  gyroskop
  kompas
  oxymeter
  HR optický senzor
  EKG
  Svetelný senzor
  Ostatné
  Kompatibilita: Android 6.0 a vyšší

  Obsah predajného balenia:

  • hodinky
  • bezdrôtová nabíjačka
  • dokumentácia

  Produktové video


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách