Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, silver, Trieda A – použité, záruka 12 mesiacov

Cena s DPH
199,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 474770
Samsung

Doporučené produkty (1)

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm, silver, Trieda A – použité, záruka 12 mesiacov

 • tovar je z výkupu, je 100% funkčný a odskúšaný
 • veľmi zachovalý stav - Trieda A
 • záruka 12 mesiacov
 • obsah balenia: zariadenie, kábel
 • balenie nemusí obsahovať originálne príslušenstvo

  Popis nového produktu:

  Hodinky, ktoré vás poznajú najlepšie, sú späť! Tentoraz s ešte osobnejším zdravotným profilom a lepším sledovaním spánku. Začnite svoj deň skutočne oddýchnutí pomocou funkcie Tréning spánku, ktorá je teraz súčasťou zariadenia Galaxy Watch6 Classic. Vydajte sa na každodenné dobrodružstvo s doteraz najväčším displejom, cvičením na mieru a sledovaním spánku – a to všetko v nádhernom estetickom prevedení.

  O produkte

  • Väčší displej, tenší rám
   Užite si prirodzenejší vizuál s čistým zobrazením až o 30 % väčším displejom. O 15 % tenšie rámy a rozšírený obraz tvoria esteticky dokonalý pomer obrazovky k telu – s extra priestorom pre každé potiahnutie a klepnutie prstom.
  • Zafírové sklo. Kľúčový rozdiel v odolnosti.
   Navrhnuté tak, aby hravo odolali každodenným nástrahám. Displej Galaxy Watch6 Classic bol starostlivo vyrobený s použitím zafírového skla, ktoré pomáha chrániť jeho dlhotrvajúcu krásu. Povrchová úprava sa pýši stupňom krytia IP68 a odolnosťou voči vode 5ATM, vďaka čomu hodinky zažiaria všade, kam ich vezmete.
  • Rozhýbte svoj svet s vylepšenou otočnou lunetou
   Potešte oči vzhľadom, ktorý nikdy nestarne. Klasický dizajn inšpirovaný potápačskými hodinkami a tenký otočný rám Galaxy Watch6 Classic dômyselne spájajú minulosť s budúcnosťou vďaka hladšiemu a citlivejšiemu posúvaniu na obrazovke. Kruhový rám je navyše vyrobený z elegantnej nehrdzavejúcej ocele, aby bol každý pohľad na hodinky vždy prémiovým zážitkom.
  • Partner do práce i posilňovne
   Výmenu remienkov zvládnete stlačením jediného tlačidla. Praktický mechanizmus to ešte viac uľahčuje – stačí jemne zatlačiť, kým nezaznie pôsobivé cvaknutie. Prechod z pracovného módu do tréningového režimu tak zvládnete bez mihnutia oka.
  • Začnite hodinkami, pokračujte telefónom
   Spojte sa so smartfónom Galaxy Z Fold5 a pohodlne sledujte svoj denný pokrok. Použite hodinky Galaxy Watch6 Classic na sledovanie údajov o cvičení a telesnej aktivite. Potom ich synchronizujte v aplikácii Samsung Health a pohodlne ich zobrazte na väčšej obrazovke, vrátane prejdených krokov, intenzity cvičenia, srdcového tepu a iných údajov..
  • Viac energie na každý deň
   Nechajte svoj deň bežať na plné obrátky i bez mobilného telefónu. Telefonujte, posielajte správy a streamujte hudbu priamo z hodiniek Galaxy Watch6 Classic. A v prípade straty smartfónu ho rýchlo nájdete pomocou funkcie Nájsť moje zariadenie.
  • Peňaženka Samsung Wallet vždy na dosah ruky
   Prístup k peňaženke Samsung Wallet získate priamo z hodiniek Galaxy Watch6 Classic. Plaťte, cestujte verejnou dopravou, načítajte vernostné karty a využite množstvo ďalších funkcií. Dokonca si do nej budete môcť ukladať aj neplatobné údaje, ako sú digitálne preukazy totožnosti a cestovné lístky, čím sa vám vyprázdnia vrecká a umožnia vám cestovať skutočne naľahko.
  • Zasnite sa s naším doteraz najpokročilejším meraním kvality spánku
   Získajte prehľad o kvalite svojho spánku s vylepšenou analýzou a ešte cielenejšími radami na zlepšenie odpočinku. To zvládnete ešte lepšie prostredníctvom nástroja Tréning spánku na zariadení Galaxy Watch6 Classic. Odpočívajte aj s hodinkami na ruke vďaka príjemnému remienku. Nezabudnite však nastaviť hodinky do režimu sledovania spánku so zmenou farby PPG senzora zo zelenej na infračervenú, znížením jasu displeja a tichými upozorneniami.
  • Buďte pripravení s funkciou Meranie cyklu
   Zosúlaďte sa so svojím telom. Funkcia Sledovanie od Natural Cycles využíva hodnoty teploty pokožky počas noci, ktoré hodinky merajú kým spíte, na odhadnutie času vašej menštruácie a ďalších cyklov. So zariadením Galaxy Watch6 Classic tak budete môcť plánovať dopredu a žiť naplno.
  • Stráži rytmus vášho srdca
   Zbavte sa starostí s výkonným snímačom PPG, ktorý pravidelne meria srdcovú frekvenciu a rytmus počas nosenia zariadenia Galaxy Watch6 Classic. Ak je váš tep príliš vysoký alebo príliš nízky, upozorní vás na to. Spolu s výsledkami vám pošle aj výzvu na vykonanie EKG na ďalšie preskúmanie vášho srdcového rytmu.
  • Krvný tlak pod kontrolou
   Majte vždy dostatok informácií a zostaňte zdraví. Nechajte na hodinkách, aby vám každý deň merali a monitorovali krvný tlak, aby ste sa mohli sústrediť na správne rozhodnutia a vyvážený životný štýl.
  • Máte Galaxy Z Flip5? Fotografujte pomocou hodiniek
   Spárujte svoje hodinky s Galaxy Z Flip5 a zachyťte seba samých zblízka i z diaľky. Režim Flex a funkcia Ovládač fotoaparátu vám umožnia jednoducho prepínať medzi fotografovaním a nahrávaním videí alebo približovať a odďaľovať fotografie – a to všetko z pohodlia vášho zápästia. Ťuknutím na tlačidlo spúšte nakoniec zhotovíte dokonalú fotografiu.
  • Všetko, čo potrebujete vedieť pre zdravšie ja
   Sledujte zloženie vášho tela pomocou podrobnej bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA). Zadajte svoju požadovanú hmotnosť, telesný tuk, svalovú hmotu a ďalšie údaje, následne použite individuálny program, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše vytúžené ciele.
  • Bezpečnostné funkcie, ktoré môžu zachrániť život
   Ak sa vám počas náročného tréningu podarí nešťastne spadnúť, hodinky pád zaznamenajú a v prípade potreby odošlú núdzové volanie SOS. Keď pomoc dorazí, môžete stlačiť tlačidlo na uzamknutej obrazovke a získať prístup k informáciám o svojom zdravotnom stave a pomôcť tak záchranným zložkám.
  • Peňaženka Samsung aj vo vašich hodinkách
   Pristupujte k peňaženke Samsung Wallet priamo z vašich hodiniek Galaxy Watch6. Plaťte, jazdite verejnou dopravou, načítajte vernostné karty a mnoho ďalšieho. Všetko, čo potrebujete, je totiž vzdialené len na jedno potiahnutie alebo ťuknutie.
  • Zoznámte sa so svojou osobnou HR zónou
   Hodinky Galaxy Watch6 vám zmerajú srdcovú frekvenciu na základe vašej úrovne fyzickej kondície a vytvoria pre vás vlastnú HR zónu. Po jej prvom nastavení sa vám vždy zobrazí upozornenie, keď do nej znova vstúpite, a môžete pokračovať v behu alebo cvičení vlastným tempom. Budete si tiež môcť nastaviť vlastné ciele – či už ide o spaľovanie tukov, vytrvalostné cvičenie alebo tréning vysokej intenzity.
  • Zaznamenanie tréningu – sledujte svoj pokrok až k vytúženému cieľu
   Získajte s Galaxy Watch6 Classic cenné informácie o svojom pokroku a dosiahnutých úspechoch. Sledujte viac ako 90 rôznych typov cvičení, vytvorte si vlastné alebo si prezrite svoju dennú aktivitu. Tiež budete môcť aktivovať funkciu Automatického rozpoznávania cvičení pre rôzne typy tréningov, ako je beh, chôdza a teraz dokonca aj cyklistika, takže môžete prejsť rovno z ľahkej rozcvičky na poriadny tréning.
  • Zmena plánu? Zmena remienka. Zmena ciferníka.
   Upravte si vzhľad hodiniek Galaxy Watch6 Classic podľa seba. Vyberte si z bohatej ponuky remienkov, ktoré vášmu zariadeniu dodajú prémiový vzhľad zodpovedajúci vašej nálade. Prispôsobte si ciferník s elegantným dizajnom a rýchlym prístupom ku všetkým vašim obľúbeným aplikáciám.

  Technická špecifikácia

  Displej
  Veľkosť: 1,3”
  Rozlíšenie: 432 x 432
  Technológia: Super AMOLED, Always On Display, Sapphire crystal
  Veľkosť
  Rozmery tela: 42,5 x 42,5 x 10,9 mm
  Hmotnosť: 52 g
  Systém/Procesor
  Chipset: Exynos W930 (5 nm)
  CPU: Dual-core 1.4GHz Cortex-A55
  GPU: Mali-G68
  Operačný systém: Android Wear OS 4
  Systémová nadstavba: One UI Watch 5
  Jazykové rozhranie: neuvedené
  Pamäť
  Vnútorná pamäť: 16 GB
  Operačná pamäť (RAM): 2 GB
  Pripojenie/komunikácia
  Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band
  Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
  GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
  NFC: áno
  Batéria
  Kapacita: 300 mAh Li-ion
  Výdrž: cca 40 hodín
  Bezdrôtové nabíjanie: áno (Qi)
  Ďalšie vlastnosti
  Vodotesnosť: IP68 (5ATM)
  Odolnosť: MIL-STD-810H
  Materiál: Predná strana zafírové sklíčko, rám z nehrdzavejúcej ocele
  Galaxy ekosystém: áno
  Reproduktor: áno
  Senzory: kompas
  teplotný senzor
  akcelerometer
  barometer
  Natural language commands and dictation
  3D Hall sensor
  gyroskop
  teplomer (teplota pokožky)
  Samsung Pay

  Obsah predajného balenia:

  • Galaxy Watch6 Classic
  • bezdrôtová nabíjačka
  • vymeniteľný náramok
  • dokumentácia

  Produktové video


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách