Samsung SSD 870 QVO, 1TB, SATA III 2.5"

predĺžená záruka na tento produkt je 3 mesiacov
3
Cena s DPH
109,90 €
Cena bez DPH: 91,58 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 412387
Samsung

Samsung SSD 870 QVO, 1TB, SATA III 2.5" [MZ-77Q1T0BW]

SSD 870 QVO je najnovšou druhou generáciou QLC SSD a zároveň najväčším diskom svojho druhu poskytujúce až 8TB úložiska. Predstavuje neuveriteľný upgrade pre každodenné užívateľov PC, ktorí chcú vylepšiť svoj stolný počítač alebo notebook tým najväčším dostupným úložiskom na trhu, bez toho aby došlo k zníženiu ich výkonu.

Prečo kúpiť SSD Samsung 870 QVO ?

 • Vylepšený vo všetkých smeroch
  SSD 870 QVO dosahuje maximálnych sekvenčných rýchlosťou rozhranie SATA - 560/530 MB / s. Ponúka vylepšenú rýchlosť náhodného prístupu a stabilnejšie výkon v porovnaní s predchádzajúcou generáciou 860 QVO. Technológia Inteligent TurboWrite zvyšuje rýchlosť zápisu a udržuje dlhodobo vysoký výkon s väčšou variabilnou vyrovnávacou pamäťou.
 • Užite si maximálnu kapacitu
  SSD 870 QVO je dostupný v 1, 2, 4 a 8TB variante, pričom 8TB verzia je najväčším SATA SSD úložiskom na trhu. Vďaka 870 QVO si teraz užívatelia môžu užívať rýchlosť a výpočtový výkon SSD za rozumnú cenu.
 • Spoľahlivý a stabilný
  Ohromná kapacita 870 QVO zdvojnásobuje životnosť až na 2 880 TBW v porovnaní s predchádzajúcim modelom 860 QVO a je krytá trojročnou zárukou. Tento skvelý SSD poskytuje väčšiu spoľahlivosť vďaka zdokonalenému algoritmu ECC, ktorý umožňuje stabilný výkon.
 • Jednoduchý upgrade
  Inovácia na 870 QVO je jednoduché pre každého užívateľa stolného počítača alebo notebooku s podporou formátu 2,5 "SATA. Užívanie si tohto terabytového SSD je rovnako jednoduché a pohodlné ako jeho pripojenie do SATA slotu. O všetko ostatné sa už postará migračná softvér.
 • Samsung Magician softvér
  Nechajte váš nový disk kúzliť. Nový a vylepšený Samsung Magician 6.1 udrží váš SSD pod kontrolou. Môžete ho ľahko ovládať pomocou širokej škály užitočných nástrojov, ktoré váš disk dokážu aktualizovať a monitorovať jeho životnosť, stav a dokonca aj navýšiť výkon.
 • Svetová jednotka vo flash pamätiach
  Zažite špičkový výkon a životnosť, ktorú môžete dostať iba od svetovej jednotky vo flash pamätiach od roku 2003. Všetok firmware a komponenty vrátane svetovo uznávaných pamätí DRAM a NAND sú vyrábané v továrňach Samsung, vďaka čomu je zabezpečená kvalita, ktorej môžete veriť.

Technická špecifikácia

Všeobecné funkcie
Rozhrania: SATA 6 Gb/s rozhranie
SATA 6 Gb / s kompatibilný s SATA 3 Gb / sa so SATA 1.5 Gb / s
Typ flash NAND pamäte: Samsung V-NAND 4bit MLC
Vyrovnávacia pamäť: Samsung 1 GB Low Power DDR4 SDRAM SDRAM
Typ zariadenia: 2.5 palca
Ovládač: Samsung MJX kontrolér
Rozmery (Š x V x H): 100 × 69,85 × 6,8 (mm)
Hmotnosť: 46 g
Špeciálne funkcie
Podpora TRIM: Áno
Podpora S.M.A.R.T: Áno
Podpora WWN: Áno
Garbage Collection: Auto Garbage Collection Algorithm
Podpora šifrovania: 256bitové šifrovanie AES (trieda 0), TCG / Opal, IEEE1667
Režim spánku: Áno
Výkon
Sekvenčné čítanie: Sekvenčné čítanie až 560 MB / s * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfiguráciu.
Sekvenčný zápis: Sekvenčné zápis až 530 MB / s * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfiguráciu. ** Merané s aktivovanou technológiou Intelligent TurboWrite.
Náhodné čítanie (4KB, QD32): Až 98 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfiguráciu. ** Merané s aktivovanou technológiou Intelligent TurboWrite.
Náhodný zápis (4KB, QD32): Až 88 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfiguráciu. ** Merané s aktivovanou technológiou Intelligent TurboWrite.
Náhodné čítanie (4KB, QD1): Až 11 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfiguráciu. ** Merané s aktivovanou technológiou Intelligent TurboWrite.
Náhodný zápis (4KB, QD1): Až 35 000 IOPS * Výkon sa môže líšiť v závislosti od hardvéru a konfiguráciu. ** Merané s aktivovanou technológiou Intelligent TurboWrite.
Ostatné
Priemerná spotreba energie (systémová úroveň): Priemerná 2,2 W
Maximálny 4,0 W
Prevádzková teplota: 0 - 70 °C
Odolnosť voči nárazom: 1 500 G & 0,5 ms (polovica sínusoidy)
Spoľahlivosť (MTBF): 1,5 milióna hodín
Inštalačný kit: Nie
Softvér pre správu: Magician Software na správu disku SSD
Záruka: Obmedzená záruka 3 roky alebo do hodnoty 360 TBW.

Obsah predajného balenia:

 • Samsung SSD 870 QVO
 • Dokumentácia


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách