Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 1TB, NVMe M.2

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
predĺžená záruka na tento produkt je 5 mesiacov
5
Cena s DPH
214,90 €
Cena bez DPH: 179,08 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
OdloŽte si splácanie
Kód produktu: 438392
Samsung

Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 1TB, NVMe M.2 [MZ-V8P1T0CW]

Darček - PlayStation Store Gift Card 40€ v cene 40 €
Predplatená karta Vám umožní nabiť Vašu peňaženku a potom ju využiť pri platbách v službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home. Tento predplatený poukaz umožní každému vybrať a stiahnuť skvelý obsah na konzoly PlayStation 3 (PS3), PlayStation 4 (PS4), Playstation 5 (PS5), PlayStation Vita (PS Vita) a PSP (PlayStation Portable) z on-line ponuky služby PlayStation Network. Vďaka predplatnej karte môžete využiť výhody služby PlayStation Store i bez platobnej karty. Získate tak prístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, ktorý je plný skvelých a inovatívnych titulov. Môže to byť i skvelý darček, ktorý umožní zakúpenie exkluzívnych hier, nových piesní pre SingStar zo služby SingStore alebo oblečení, doplnkov i apartmánov do virtuálneho sveta PlayStation Home. Zakúpenie a použitie karty pre PlayStation Store je skutočne jednoduché. Akonáhle máte kartu, stačí len:
 • 1. Prihlásiť sa na PlayStation Network.
 • 2. Navštíviť obchod PlayStation Store, zvoliť možnosť "Redeem Codes" a zadať kód.
 • 3. A je to! Ihneď môžete vložené peniaze utrácať, za čokoľvek si budete priať!

Produktové video

Prístup k službe PlayStation Plus vyžaduje pripojenie k sieti Internet!

Kartu je možné použiť výhradne iba pre slovenskú verziu PlayStation Store! Pred kúpou si pozorne skontrolujte nastavenie krajiny vo vašom PlayStation účte. Elektronickú licenciu vydanú pre konkrétny región nie je možné po vybavení objednávky dodatočne vymeniť za verziu pre iný región!

Táto karta je predávaná iba formou elektronického kľúča na aktiváciu kreditu!
Zobraziť celý popis darčeka

Odhaľte výkon disku Samsung PCIe 4.0 NVMe SSD 980 PRO a spoznajte novú úroveň výpočtovej techniky. Vďaka rozhraniu PCIe 4.0 poskytuje 980 PRO dvojnásobnú rýchlosť dátového prenosu oproti PCIe 3.0. Pre väčšiu univerzálnosť je navyše spätne kompatibilný s PCIe 3.0.

Integrovaný chladič navyše rozptyľuje teplo, aby udržal rýchlosť, energetickú účinnosť a tepelnú kontrolu, čím zabraňuje prehriatiu na Playstation 5 a PC.

Prečo kúpiť SSD Samsung 980 PRO s chladičom ?

 • Perfektná voľba pre majiteľov Playstation 5
  980 PRO s chladičom má tenké 8,6 mm puzdro, ktoré sa perfektne hodí pre konzolu PlayStation 5. Jeho tenké rozmery a optimalizovaná energetická účinnosť sú tiež ideálne pre skladanie vysokovýkonných počítačových a herných systémov.
 • Maximálna rýchlosť
  Poháňaný špeciálnym ovládačom Elpis od spoločnosti Samsung pre PCIe 4.0 SSD, je optimalizovaný pre ešte vyššiu rýchlosť. Poskytuje rýchlosť čítania až 7 000 MB/s, čo je dvakrát rýchlejšie ako disky PCIe 3.0 SSD a 12,7-krát rýchlejšie ako disky SATA SSD. Model 980 PRO dosahuje na PCIe 4.0 maximálnu rýchlosť a v iných prostrediach sa môže líšiť.
 • Výherná kombinácia
  Model 980 PRO, navrhnutý pre náročných hráčov a technicky zdatných používateľov, ponúka vysoko výkonnú šírku pásma a priepustnosť pre náročné aplikácie v hrách, grafike, analýze dát a ďalších. Načítanie hier je rýchle, takže môžete viac hrať a menej čakať.
 • Efektívny M.2 SSD
  Disk sa dodáva v kompaktnom formáte M.2 2280, ktorý je možné ľahko zapojiť do stolových počítačov a notebookov a dosiahnuť tak maximálnu flexibilitu dizajnu. Disk je vďaka optimalizovanej energetickej účinnosti vhodný na budovanie vysoko výkonných počítačových systémov.
 • Spoľahlivá tepelná regulácia
  Vysokovýkonné disky SSD zvyčajne vyžadujú vysoko výkonnú tepelnú kontrolu. Pre zaistenie stabilného výkonu, model 980 PRO využíva potiahnutie niklom pre riadenie úrovne tepla radiča a štítok rozdeľovača tepla na zabezpečenie efektívnej tepelnej kontroly čipu NAND. S pridaným chladičom hrajte s istotou na herných konzolách PlayStation 5 a PC systémoch bez obáv z náhleho poklesu výkonu v dôsledku prehriatia.
 • Inteligentné tepelné riešenie
  Model 980 PRO je vybavený najmodernejším algoritmom tepelnej kontroly spoločnosti Samsung a sám reguluje teplo, aby zabezpečil odolný a spoľahlivý výkon. Aby sa dlhodobo minimalizovali výkyvy výkonu, technológia Samsung Dynamic Thermal Guard udržuje teplotu 980 PRO na optimálnej úrovni.
 • Softvér Samsung Magician
  Odomknite plný výkon disku 980 PRO pomocou intuitívnych, ale zároveň pokročilých optimalizačných nástrojov Samsung Magician. Monitorujte zdravie disku, optimalizujte výkon, chráňte cenné dáta a prijímajte dôležité aktualizácie s programom Magician, aby ste zo svojho SSD vyťažili vždy najlepší výkon.
 • Svetová jednotka medzi flash pamäťami
  Vyskúšajte vynikajúci výkon a spoľahlivosť svetovej jednotky medzi flash pamäťami od roku 2003. Všetok firmvér a komponenty vrátane svetoznámych DRAM a NAND od spoločnosti Samsung, sú vyrábané interne, čo umožňuje komplexnú integráciu pre kvalitu, ktorej môžete dôverovať.

Technická špecifikácia

Všeobecné funkcie
Kompatibilita: PlayStation 5
PC
Rozhrania: PCIe Gen 4.0 x4
NVMe 1.3
Kapacita pamäte: Samsung V-NAND 3-bit MLC
Menovitý výkon: 1TB (skutočná kapacita môže byť nižšia v závislosti od formátovania, párovania operačného systému a ďalších faktorov)
Vyrovnávacia pamäť: Samsung 1GB Low Power DDR4 SDRAM
Typ zariadenia: M.2 (2280)
Ovládač: Samsung Elpis Controller
Rozmery (Š x V x H): 80 × 24 × 8.6 mm
Hmotnosť: 30.5 g
Špeciálne funkcie
Podpora TRIM: Áno
Podpora S.M.A.R.T: Áno
Garbage Collection: Auto Garbage Collection Algorithm
Podpora šifrovania: AES 256-bitové šifrovanie
Režim spánku: Áno
Výkon
Sekvenčné čítanie: až do 7 000 MB/s (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Sekvenčný zápis: až do 5 000 MB/s (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodné čítanie (4KB, QD32): až do 1 000 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodný zápis (4KB, QD32): až do 1 000 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodné čítanie (4KB, QD1): až do 22 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodný zápis (4KB, QD1): až do 60 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Ostatné
Priemerná spotreba energie (systémová úroveň): priemerná 6,2 W
maximálna 8,9 W
Spotreba energie (v nečinnosti): maximálne 35 mW
Prípustné napätie: 3,3 V ± 5 %
Prevádzková teplota: 0 - 70 °C
Odolnosť voči nárazom: 1 500 G & 0,5 ms (polovica sínusoidy)
Spoľahlivosť (MTBF): 1,5 milióna hodín
Inštalačný kit: Nie
Softvér pre správu: Magician Software na správu disku SSD
Záruka: 5 rokov alebo zápis 600 TBW (čo nastane skôr)

Obsah predajného balenia:

 • Samsung SSD 980 PRO
 • dokumentácia

Produktové video


Recenzie na Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 1TB, NVMe M.2

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.