Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 1TB, NVMe M.2

predĺžená záruka na tento produkt je 5 mesiacov
5
Cena s DPH
109,99 €
Cena bez DPH: 91,66 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 438392
Samsung

Samsung SSD 980 PRO s chladičom, 1TB, NVMe M.2 [MZ-V8P1T0CW]

Odhaľte výkon disku Samsung PCIe 4.0 NVMe SSD 980 PRO a spoznajte novú úroveň výpočtovej techniky. Vďaka rozhraniu PCIe 4.0 poskytuje 980 PRO dvojnásobnú rýchlosť dátového prenosu oproti PCIe 3.0. Pre väčšiu univerzálnosť je navyše spätne kompatibilný s PCIe 3.0.

Integrovaný chladič navyše rozptyľuje teplo, aby udržal rýchlosť, energetickú účinnosť a tepelnú kontrolu, čím zabraňuje prehriatiu na Playstation 5 a PC.

Prečo kúpiť SSD Samsung 980 PRO s chladičom ?

 • Perfektná voľba pre majiteľov Playstation 5
  980 PRO s chladičom má tenké 8,6 mm puzdro, ktoré sa perfektne hodí pre konzolu PlayStation 5. Jeho tenké rozmery a optimalizovaná energetická účinnosť sú tiež ideálne pre skladanie vysokovýkonných počítačových a herných systémov.
 • Maximálna rýchlosť
  Poháňaný špeciálnym ovládačom Elpis od spoločnosti Samsung pre PCIe 4.0 SSD, je optimalizovaný pre ešte vyššiu rýchlosť. Poskytuje rýchlosť čítania až 7 000 MB/s, čo je dvakrát rýchlejšie ako disky PCIe 3.0 SSD a 12,7-krát rýchlejšie ako disky SATA SSD. Model 980 PRO dosahuje na PCIe 4.0 maximálnu rýchlosť a v iných prostrediach sa môže líšiť.
 • Výherná kombinácia
  Model 980 PRO, navrhnutý pre náročných hráčov a technicky zdatných používateľov, ponúka vysoko výkonnú šírku pásma a priepustnosť pre náročné aplikácie v hrách, grafike, analýze dát a ďalších. Načítanie hier je rýchle, takže môžete viac hrať a menej čakať.
 • Efektívny M.2 SSD
  Disk sa dodáva v kompaktnom formáte M.2 2280, ktorý je možné ľahko zapojiť do stolových počítačov a notebookov a dosiahnuť tak maximálnu flexibilitu dizajnu. Disk je vďaka optimalizovanej energetickej účinnosti vhodný na budovanie vysoko výkonných počítačových systémov.
 • Spoľahlivá tepelná regulácia
  Vysokovýkonné disky SSD zvyčajne vyžadujú vysoko výkonnú tepelnú kontrolu. Pre zaistenie stabilného výkonu, model 980 PRO využíva potiahnutie niklom pre riadenie úrovne tepla radiča a štítok rozdeľovača tepla na zabezpečenie efektívnej tepelnej kontroly čipu NAND. S pridaným chladičom hrajte s istotou na herných konzolách PlayStation 5 a PC systémoch bez obáv z náhleho poklesu výkonu v dôsledku prehriatia.
 • Inteligentné tepelné riešenie
  Model 980 PRO je vybavený najmodernejším algoritmom tepelnej kontroly spoločnosti Samsung a sám reguluje teplo, aby zabezpečil odolný a spoľahlivý výkon. Aby sa dlhodobo minimalizovali výkyvy výkonu, technológia Samsung Dynamic Thermal Guard udržuje teplotu 980 PRO na optimálnej úrovni.
 • Softvér Samsung Magician
  Odomknite plný výkon disku 980 PRO pomocou intuitívnych, ale zároveň pokročilých optimalizačných nástrojov Samsung Magician. Monitorujte zdravie disku, optimalizujte výkon, chráňte cenné dáta a prijímajte dôležité aktualizácie s programom Magician, aby ste zo svojho SSD vyťažili vždy najlepší výkon.
 • Svetová jednotka medzi flash pamäťami
  Vyskúšajte vynikajúci výkon a spoľahlivosť svetovej jednotky medzi flash pamäťami od roku 2003. Všetok firmvér a komponenty vrátane svetoznámych DRAM a NAND od spoločnosti Samsung, sú vyrábané interne, čo umožňuje komplexnú integráciu pre kvalitu, ktorej môžete dôverovať.

Technická špecifikácia

Všeobecné funkcie
Kompatibilita: PlayStation 5
PC
Rozhrania: PCIe Gen 4.0 x4
NVMe 1.3
Kapacita pamäte: Samsung V-NAND 3-bit MLC
Menovitý výkon: 1TB (skutočná kapacita môže byť nižšia v závislosti od formátovania, párovania operačného systému a ďalších faktorov)
Vyrovnávacia pamäť: Samsung 1GB Low Power DDR4 SDRAM
Typ zariadenia: M.2 (2280)
Ovládač: Samsung Elpis Controller
Rozmery (Š x V x H): 80 × 24 × 8.6 mm
Hmotnosť: 30.5 g
Špeciálne funkcie
Podpora TRIM: Áno
Podpora S.M.A.R.T: Áno
Garbage Collection: Auto Garbage Collection Algorithm
Podpora šifrovania: AES 256-bitové šifrovanie
Režim spánku: Áno
Výkon
Sekvenčné čítanie: až do 7 000 MB/s (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Sekvenčný zápis: až do 5 000 MB/s (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodné čítanie (4KB, QD32): až do 1 000 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodný zápis (4KB, QD32): až do 1 000 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodné čítanie (4KB, QD1): až do 22 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Náhodný zápis (4KB, QD1): až do 60 000 IOPS (výkon sa môže líšiť v závislosti od systémovej a hardvérovej konfigurácie)
Ostatné
Priemerná spotreba energie (systémová úroveň): priemerná 6,2 W
maximálna 8,9 W
Spotreba energie (v nečinnosti): maximálne 35 mW
Prípustné napätie: 3,3 V ± 5 %
Prevádzková teplota: 0 - 70 °C
Odolnosť voči nárazom: 1 500 G & 0,5 ms (polovica sínusoidy)
Spoľahlivosť (MTBF): 1,5 milióna hodín
Inštalačný kit: Nie
Softvér pre správu: Magician Software na správu disku SSD
Záruka: 5 rokov alebo zápis 600 TBW (čo nastane skôr)

Obsah predajného balenia:

 • Samsung SSD 980 PRO
 • dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách