SBS Tripod Kruhové svetlo 10'' a stojan 160 cm

64,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 431517
SBS

SBS Tripod Kruhové svetlo 10'' a stojan 160 cm [TESELFIERINGHIGH10]

Výsuvný stojan Tripod s 25cm širokým LED kruhovým svetlom spoločnosti SBS, určený pre perfektné osvetlenie v akejkoľvek situácií.

Prečo kúpiť SBS Tripod Kruhové svetlo 10'' a stojan 160 cm ?

  • Dokonalé fotky a videá
    TKruhové svetlo (Selfie Ring Light) s výsuvným statívom vám umožní vytvárať selfie fotografie alebo tvoriť vysoko kvalitné živé vysielanie za akýchkoľvek svetelných podmienok. Po pripevnení smartfónu na statív (dosahuje výšku až 1,6 m) môžete fotografovať alebo nahrávať videá z ľubovoľnej výšky. LED kruhové svetlo je napájané integrovaným káblom USB a je otočné o 360 °. Toto príslušenstvo je tiež vybavené flexibilným ramenom, ktoré umožňuje smartphon nakláňať podľa potreby.
  • Nastaviteľná intenzita svetla
    25 cm široké LED svetlo je ideálne na poskytnutie správneho jasu pre vaše snímky a videá. Pomocou ovládacieho zariadenia v blízkosti LED svetla môžete nastaviť intenzitu a teplotu osvetlenia pre maximálnu čistotu obrazu a ovládať každý detail fotografie alebo videa. Vďaka tomu môžete nastaviť tri úrovne teploty svetla: biele svetlo, teplé svetlo a neutrálne svetlo. Okrem toho svetlo rozptyľuje svetelný lúč do správneho bodu a nie je príliš silné pre vaše oči. Takto môžete pôsobiť prirodzenejšie pred objektívom smartphonu.
  • Stabilita a komfort
    Stojan Tripod poskytuje optimálnu stabilitu vďaka svojmu praktickému statívu s nastaviteľnými nožičkami a vysúvacej konštrukcií. Umiestnite svoj smartphone na akýkoľvek rovný povrch a vytvárajte selfie alebo nahrávajte videá v úplnom pohodlí. Vďaka malému bezdrôtovému diaľkovému ovládaču môžete spustiť nahrávanie videa alebo fotografovať až do vzdialenosti 10 metrov. Týmto spôsobom sa vyhnete nastaveniu automatických časovačov alebo vystrihovaniu častí videa.
Technická špecifikácia
Kompatibilita:Univerzál
Určenie:mobil


Recenzie na SBS Tripod Kruhové svetlo 10'' a stojan 160 cm

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.