Scars Above Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Scars Above - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 456151
PrimeEN dabing

Scars Above [Xbox Series X|S]

O hre

Scars Above je náročná sci-fi akčná dobrodružná strieľačka z pohľadu tretej osoby. Hra kombinuje uspokojivý pocit z prekonávania protivníka so strhujúcim spletitým príbehom, zasadeným do záhadného mimozemského sveta, ktorý môžete preskúmať. Niektoré veci však nemal nikdy nikto odhaliť…

Na obežnej dráhe Zeme sa objaví obrovská záhadná mimozemská štruktúra, ktorá ohromí celú planétu: ľudstvo jej hovorí „Metahedron“. Reakčný tím analýzy inteligentných kontaktov SCAR, pozostávajúci z vedcov a technikov, je vyslaný, aby objekt preskúmal.

Veci nejdú podľa plánu a Metahedron tím odvlečie vesmírom na záhadnú planétu mimo slnečnej sústavy. Vy hráte za doktorku Kate Ward, členku tímu SCAR, ktorá sa prebudí omámená a sama na cudzej, nepriateľskej planéte. Je odhodlaná prežiť, a tak sa vydáva nájsť svoj tím a zistiť, čo sa vlastne stalo.


Kľúčové vlastnosti

 • PREŽITE NAVZDORY PRESILE
  Kate je astronautka a vedkyňa - nie vojačka, ale je šikovná a odhodlaná urobiť čokoľvek, aby prežila. Používajte kombináciu strelných zbraní, zariadení, spotrebných predmetov a kontaktných útokov, dávajte si pozor na výdrž, zatiaľ čo budete utekať, uskakovať a využívať slabé miesta, a objavte efektívnu taktiku, ako poraziť súpera. Kombinujte rôzne živelné útoky, porazte presilu a prekonajte inak neprekonateľné prekážky. Vyrábajte rôzne predmety a pomôcky, ktoré vám pomôžu proti nespočetným hrozbám na tejto exoplanéte.

 • PRESKÚMAJTE ZÁHADNÚ EXOPLANÉTU
  Ponorte sa do starostlivo vymysleného dobrodružstva, inšpirovaného klasickými dielmi žánru sci-fi. Preskúmajte mimozemský svet plný nespočetných hrozieb, nádherných krajín a trosiek, ktoré poukazujú na prastarú, ale pokročilú civilizáciu, ktorá záhadne zmizla. Vydajte sa do rôznych biómov, ako sú mokrade, mrazivé pustatiny, podzemné jaskyne a mimozemské základne – všade nájdete špecifické výzvy, nepriateľov, rôzne tajomstvá a nástrahy.

 • VYDAJTE SA NA VÝSKUMNÚ VÝPRAVU
  Kate je vedkyňa až do špiku kostí a vy budete pomocou vedeckej expertízy získavať informácie zo svojho okolia tak, že budete skenovať artefakty, materiály a tvory, aby ste zistili niečo o ich rysoch, vlastnostiach a slabinách. Zatiaľ čo budete skúmať okolie, budete vykonávať analýzu a získavať informácie, ktoré vám pomôžu vyrábať nové pomôcky a zbrane a odomykať si schopnosti v oblastiach xenobiológie a techniky.

 • STRHUJÚCI SÚBOJ S BOSSMI
  Vďaka desivému dizajnu nepriateľov – s rozmanitými stratégiami a taktikou – budú strety svieže a budú vás nútiť hľadať kreatívne spôsoby, ako ich poraziť.


Zážitok s hrou Scars Above:

 • Ponorte sa do napínavého sci-fi dobrodružstva inšpirovaného klasickými dielmi z tohto žánru

 • Preskúmajte záhadný a zložitý mimozemský svet, kde je množstvo záhad

 • Bojujte takticky, používajte kombináciu živelných útokov, pomôcok a predmetov, využívajte prostredie a slabiny nepriateľov

 • Stretnite sa s úžasnými a náročnými nepriateľmi a bossmi, od mohutných oblúd pokrytých kameňmi po desivé tvory číhajúce v temnote

 • Získavajte znalosti a nové schopnosti

 • Skenujte nepriateľov, nech sa dozviete o ich správaní a slabinách

 • Pomocou vedeckých schopností vykonávajte výskum a extrapolujte informácie


Trailer