Shadow Warrior 3 (Definitive Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Shadow Warrior 3 (Definitive Edition) - PS5
39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 461070
DevolverEN dabingJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5

Shadow Warrior 3 (Definitive Edition) [PS4]

O hre

Pustite sa do Shadow Warrior 3 Definitive Edition, ultrabrutálnej kombinácie rýchlych prestreliek, boja zblízka na ostrie katany a pozoruhodne voľného pohybu po tajomnom japonskom svete. Otestujte si svoje schopnosti v režimoch Survival Mode, New Game Plus a Hardcore Mode.

Padlý korporátny šógun Lo Wang a jeho bývalý úhlavný nepriateľ Orochi Zilla sa vracajú v hre Shadow Warrior 3, najnovšom diele FPS série plnej krvi a vtipov. Vydajte sa na prazvláštnu misiu s cieľom chytiť starobylého draka, ktorého Lo Wang nevedomky vypustil z jeho večného väzenia. Cestu krajín zamorenú démonmi si budete musieť preraziť pomocou arzenálu čepelí a strelných zbraní.

Medzi NOVÉ PRVKY patria: režim NEW GAME PLUS s ďalšími výzvami, zbraňovými skinmi a odmenami; režim SURVIVAL MODE, kde si môžete otestovať svoje schopnosti proti hordám nepriateľov; nový režim HERO MODE ponúkajúci ešte väčšiu výzvu; VÝBER KAPITOL pre rýchlejšiu znovuhrateľnosť; a nakoniec aj ZÁŤAŽNOSŤ HARDCORE – doteraz najťažšia verzia hry Shadow Warrior!


Kľúčové vlastnosti

 • Prineste Katanu do prestrelky
  Rozohrajte symfóniu smrti v každom stretnutí s hordami démonov a kombinujte ohromujúcu palebnú silu s ničivo presnými údermi katanou.
 • Pohyb je základ
  Striedajte rôzne techniky pohybu, ako sú dlhé skoky, beh po stene a dvojité skoky. S novým hákom sa vám v každej bitke otvoria široké možnosti boja a pohybu.
 • Doraziť a zničiť
  Dorážajte nepriateľov veľkolepým spôsobom a získate časť jeho sily, ktorú môžete využiť a vyslať príval nezastaviteľnej zúrivosti a mocnej mágie späť na hordu.
 • Dynamické bojové arény
  Každé prostredie je plné nebezpečných stavieb a zariadení, ktorých aktivácia obohatí vaše taktické možnosti o ďalší riadok kreatívnych metód.
 • Neofeudálne Japonsko
  Vydajte sa na cestu naprieč mýtickou ázijskou krajinou nadchnutou mágiou a technológiou dávnych samurajov, ktorú teraz ovládajú démoni Jókai z japonských povestí.
 • Nič pre suchárov
  Vychutnajte si majstrovsky podané hlášky Lo Wanga, vypointované vtipy so Zillou a napínavú jazdu plnú absurdných situácií v snahe zmeniť súdny deň na deň úplne obyčajný.
 • Viete to s Lo-Wangom?
  Survival Mode je úplne nový herný režim, ktorý vám umožní hrať v 3 nových bojových arénach a ponúkne vám hodiny novej hrateľnosti! Keď vo výzve uspejete, získate 3 nové skiny zbraní! Režim Survival Mode sa sprístupní po dokončení hry!
 • Prežite znova tie kúzelné chvíle!
  V ponuke Výber kapitol sa môžete vrátiť späť, pozbierať chýbajúce vylepšenia a prežiť znova niektoré z vašich obľúbených momentov, ktoré ste zažili pri dobrodružstve s Lo-Wangom. A to v ľubovoľnom poradí!
 • Dodajte Lo-Wangovi šmrnc!
  Režim New Game Plus prináša nový spôsob hrania hry. Tešte sa na ďalšie výzvy, odmeny a skiny, ktoré dodajú Lo-Wangovi toľko potrebné sebavedomie!
 • Kto nepridá, ten končí!
  S novou obtiažnosťou Hardcore si môžete skúsiť doposiaľ tú najdrsnejšiu verziu Shadow Warriora! Nič pre slabé povahy.
 • Na život a na save
  Otestujte svoje zručnosti v úplne novom režime Hero Mode, ktorý vás postaví pred výzvu v podobe obmedzeného počtu životov. Ďalšie môžete získať za vykonanie spektakulárnych dorážacích úderov. Keď vám životy dôjdu, váš postup bude navždy stratený.

Trailer