Skull and Bones Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Skull and Bones - Xbox Series X|S
79,99 €
67,99 €
Cena bez DPH: 56,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 448541
UbisoftEN dabing

Skull and Bones [PS5]

Na hranie sa vyžaduje účet PlayStation a predplatné PlayStation Plus (predávané samostatne). Vyžadované neustále pripojenie k internetu a účet Ubisoft.

Bonus k predobjednávke:

 • Predobjednávkový bonus obsahuje balíček Highness of the High Sea Pack, ktorý zahŕňa úbor Notoriety Garb a ohňostroj Coronation Firework.


Na konci 17. storočia príbehy o legendárnej lúpeži lákali mladých vydedencov z celého sveta. Počas pátrania po nevýslovnom bohatstve vyrážali obyčajní muži a ženy ďaleko od domova. Boli vyzbrojení len pudom sebazáchovy a riskovali všetko len kvôli šanci získať nespočetné bohatstvo.

Vstúpte do nebezpečného raja hry Skull and Bones, inšpirovanej Indickým oceánom počas zlatej éry pirátstva, keď budete bojovať proti presile a stanete sa z vydedenca nechválne známym pirátom. Postavte si celú radu jedinečných lodí, aby ste dokázali prežiť, zbohatnúť a vládnuť v obrovskom svete, ktorý každú sezónu prináša nové výzvy a funkcie.

Kľúčové vlastnosti

  Vaša loď, váš herný štýl
  • Postavte si a používajte až 12 rôznych lodí s rôznou rýchlosťou, výdržou a kapacitou. Vrhnite sa do frontálneho útoku, alebo sa presne zamerajte na slabé miesta nepriateľa. Každá loď má jedinečné perky, ktoré vám umožnia prispôsobiť ju pre vaše účely a ďalej ju upravovať podľa svojho herného štýlu.
  Brutálne námorné súboje
  • Zapojte sa do strhujúcich námorných bitiek, kedy budete riskovať všetko kvôli tej najväčšej odmene. Používajte celú radu silných zbraní, ako sú delá, mínomety, balisty, torpéda a ďalšie, porazte ostatné lode a dobýjajte pevnosti. Pomocou kapitánskych nástrojov, ako je ďalekohľad, hľadajte nové príležitosti ako obchodné cesty či bohaté kupecké lode a odhaľte slabiny nepriateľov.
  Peklo v raji
  • Od vyprahlých púští na africkom pobreží po bujné tropické ostrovy Východných indických ostrovov - svet hry Skull and Bones je pokladnicou, ktorú musíte preskúmať. Naučte sa využívať vietor vo svoj prospech pomocou úpravy plachiet kvôli zvýšeniu rýchlosti, zatiaľ čo sa budete snažiť prežiť v nepredvídateľných vodách, v nebezpečných vlnách a v smrtiacej divočine.
  Povesť je sila
  • Zvyšujte svoju nechválnu slávu a vylepšujte si vybavenie. Keď budete plniť celú radu objednávok od dodávateľov, miestnych frakcií a zločineckých vládcov sveta, získate prístup k viacerým zdrojom a príležitostiam na svojej ceste za titulom slávneho piráta.
  Váš svet, vaše pravidlá
  • Plavte sa po Indickom oceáne na vlastnú päsť, alebo sa spojte až s dvoma priateľmi či hráčmi, ktoré stretnete na mori. Pokiaľ budete chcieť ďalšiu výzvu, môžete zapnúť PVP a preveriť svoje schopnosti proti ostatným hráčom.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách