Snack World: The Dungeon Crawl Gold Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 405521
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 34,99 €

Snack World: The Dungeon Crawl Gold [NSW]

Staňte sa heroickým dobrodruhom v tomto roguelike RPG, prehľadajte kobky v snahe nájsť vzácne poklady, na vašej misii pomstiť sa Sultánovi Vinegarovi, ktorý zneuctil váš kraj! Môžete aj spojiť sily v tímoch až 4 hráčov aby ste zložili vytrvalých tyranov.

Prepadnete sa, objavíte sa pred bránami Tutti-Frutti. Nič si nepamätáte... ale aspoň máte skvelých nových priateľov s ktorými sa môžete vydať na ďalšie dobrodružstvá!

  • Upravte si vlasy, oči, ústa, telo, v podstate všetko do avatara, ktorý sadne vášmu vkusu.
  • Vyzbrojte sa s Jaras - zbrane, štíty, liečivé elixíry a posilňujúce voňavky s náhodnými parametrami, ktoré sa dokážu zmenšiť aby sa ľahšie nosili. Meňte ich dynamicky podľa situácie, podľa toho proti akému zloduchovi práve stojíte.
  • Snacks sú švihnuté a podivné stvorenia, ktoré si môžete privolať na pomoc v boji. Zbierajte a vymieňajte Snacks a Jaras s kamarátmi z reálneho života.
  • Čím viacej dokážete na vašej výprave, tým viacej truhlíc získate. Každá z úloh ma iné podmienky na splnenie s rôznymi vzácnymi predmetmi na získanie!
  • Zobuďte Sloe White, pomôžte dievčenskej skupine Spicy Galz, zachráňte vegeta bulldoga alebo kroknesskú príšeru?! Buďte dobrákom v rôznych bočných úlohách.
  • Fantasy a technologická zdatnosť sa spojí v tomto RPG, čo búra štvrtú stenu s moderným zvratom pre hráča každej generácie.
  • Gold verzia obsahuje hru a oba rozširujúce doplnky, taktiež ako všetok doterajší obsah originálnej Japonskej verzie zadarmo!