Sniper Elite 5 (Deluxe Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Sniper Elite 5 (Deluxe Edition) - PS5Sniper Elite 5 (Deluxe Edition) - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
79,99 €
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 444932
Rebellionanglická verziaJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5

Sniper Elite 5 (Deluxe Edition) [PS4]

Z temnoty sa vrátil tieňový klan.

Posledná časť oceňovanej série, Sniper Elite 5 ponúka neporovnateľný zážitok v taktickom boji, kde sa vžijete do kože snipera.

Samozrejmosťou je ikonická kill cam, ktorá bola vylepšená.

Prebojujte sa cez doposiaľ najväčšie mapy v sérii s lokalitami zo skutočného sveta, ohromujúcim detailom a vylepšeným systémom pohybu, vďaka ktorému môžete objavovať kdekoľvek chcete.

sniper-elite-deluxe-edition-txt-1


Francúzsko 1944 - ako súčasť krycích US Rangerov patríte k operácii, ktorej úlohou je oslabenie Atlantikwall opevnenia pozdĺž pobrežia Británie. Ste Karl Fairburne, elitný strelec a kontaktujete francúzsky odpor. Čoskoro odkryjete tajný nacistický projekt, ktorý dokáže skončiť vojnu skôr, než sa spojenci vylodia v Európe: Operáciu Kraken.

Rozsiahla kampaň
 • Množstvo reálnych lokalít bolo zachytených pomocou fotogrametrie aby bolo možné reprodukovať živé, pohlcujúce prostredie.Toto ponúka viacero bodov pre infiltrácie, extrakciu a list cieľov, ktoré prinesú novú perspektívu do každej misie. Postavte sa nacistickému plánu sami, alebo s partnerom s vylepšenými mechanikami kooperácie - môžete zdieľať muníciu, veci, dávať si rozkazy a navzájom sa liečiť.
Vylepšená fyzika streľby a pohybu
 • Používajte vysuté laná, spúšťajte sa z kopcov a presúvajte sa po hranách, aby ste sa dostali na najlepšiu výhliadku, alebo sa preplížte povedľa skauta, ktorý stráži okolie. Rátajte s faktormi ako je rukoväť pušky, možnosti hlavne, vrátane hravitácie, vetra a tepu počas mierenia na cieľ.
Úpravy veľkého kalibra
 • Používajte pracovné stoly, aby ste si mohli upravovať virtuálne každý prvok zbrane - meňte puškohľady, rukoväte, hlavne, zásobníky a iné. Pušky, sekundárne zbrane a pištole majú všetky rozsiahle množstvo možností úprav. Okrem toho si môžete zvoliť muníciu, ktorá vám najviac vyhovuje - od nesmrtiacich až po protipancierové.
Invasion mód - drop in PvP a CO-OP módy v kampani.
 • Podniknite inváziu do kampane iného hráča ako sniper nepriateľa a pustite sa do smrtiacej hry mačky a myši, ktorá rozšíri herný zážitok väčšou výzvou ako sa plížite k svomu nepriateľovi. Alternatívne ako Karl môžete požiadať o pomoc a získať tak druhého snipera do vašej hry, aby vám pomohol z nepriaznivých situácií.
Napínavý multiplayer
 • Upravte si svoj charakter a vybavenie a zbierajte XP, medaily a stuhy tým, že sa postavíte v bitkách 16 hráčov, ktoré naozaj otestujú vaše strelecké zručnosti. Ak preferujete kooperáciu, môžete sa spojiť s až tromi ďalšími hráči proti vlnám nepriateľom v Survival móde.
Vylepšená Kill Cam
 • Realistickejšia a viac krvavá než predtým, ikonická X-ray kill cam sa vracia, aby vám ukázala skutočne deštrukčnú silu každej strely. Kosti odrážajú guľky do nečakaných smerov, razia si cestu cez telá nepriateľov. SMG a pištole môžu spustiť Kill Cam rovnako ako pušky, vrátane spomalených záberov.


sniper-elite-deluxe-edition-txt2


Deluxe edícia obsahuje:
 • Základná hra
 • Season Pass One
Season Pass One obsahuje:
 • 2 misie kampane
 • 6 Weapon Packov
 • 2 Weapon Skin Packy
 • 2 Character Skin Packy
 • Target Führer - Wolf Mountain

Recenzie na Sniper Elite 5 (Deluxe Edition)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.