Sniper Ghost Warrior: Contracts 1 & 2 PS5

Cena s DPH
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 474577
CICZ titulky

Sniper Ghost Warrior: Contracts 1 & 2 [PS5]

Séria Sniper Ghost Warrior Contracts predstavila mnohým hráčom možnosti smrtiacej sily, ktorá je kľúčovým aspektom každého elitného ostreľovača.


Hry Sniper Ghost Warrior Contracts 1 a 2 teraz v spoločnom balíčku prinášajú prostredníctvom dvoch dramatických kampaní pre jedného hráča pútavé prepojené zážitky.

V rámci balíčka získate dve základné hry: Sniper Ghost Warrior Contracts 1 a Sniper Ghost Warrior Contracts 2.

O hre

 • Kombinácia dvoch hier
  Využite kombináciu kradmého pohybu, taktiky a presnej mušky na likvidáciu svojich cieľov v pútavých kampaniach vrcholne spracovanej ostreľovačskej hry.

 • Hrajte ako zaplatený vrah
  Na objednávku a porazte svojich rivalov. Otvorené kontrakty, odmeny a bočné operácie prinesú veľkú možnosť opakovania hry na splnenie úloh a zarobenia si hotovosti na to aby ste si mohli kúpiť vylepšenia a iné odmeny. Majte sa na pozore pred rivalskými snipermi, ktorý nebudú váhať aby prerušili vaše najlepšie pripravené plány.

 • Modernizovaná vizualizácia
  Hra Contracts 2 predstavuje novú úroveň technického spracovania a vďaka optimalizovanej vizualizácii, vylepšenia FPS a pokročilému hernému enginu prináša doteraz najkrajší prírastok série. Vrhnite sa do nenápadnej likvidácie cieľov a vďaka snímaniu obrazu filmovými spôsoby si vychutnajte strhujúci grafický zážitok.

 • Plánovanie útoku
  S celkom novým vybavením sa môžete do plnenia každého z kontraktov pustiť mnohými rôznymi spôsobmi a opakovane. Vyskúšajte si v jednotlivých misiách rôzne postupy a utrácajte svoje zárobky za vylepšené zbrane a vybavenie.

Obsah predajného balenia

 • Balenie obsahuje hru Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 na disku a kľúč na stiahnutie hry Sniper Ghost Warrior Contracts 1 PS5.

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulky

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách