SodaStream One Touch, čierny

+ Darček: Poukážka Sodastream k výmene bombičky v hodnote 2 EUR
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
139,90 €
104 €
Cena bez DPH: 86,67 €
Nákupom získaš 10 bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 440030
SodaStream
 
Chceš ušetriť 8,10 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 95,90 €

SodaStream One Touch, čierny [SSM1080]


Výrobník domácej perlivej vody SODASTREAM Spirit One Touch vytvorí váš obľúbený perlivý drink či sódu behom okamihu. Fľašu na sódu tvorí pevný plast. Do výrobníka fľašu uchytíte zacvaknutím. Perlivosť potom možno riadiť tlačidlami s predvoľbou. Tento typ je nutné mať pripojený k elektrickej sieti. K výrobníku sódy tiež dostanete 1 fľašu. Balenie obsahuje aj bombičku s CO2, takže môžete s výrobou nápoja začať ihneď.

sodastream-black

O Produkte

 • SodaStream SPIRIT
  Dodržiavanie pitného režimu je jeden zo základných bodov zdravého životného štýlu. Naše telo je z väčšinovej časti tvorené vodou, ktorá nám dodáva energiu, posilňuje pokožku aj imunitu. Nie každému ale chutí voda z kohútika. Urobte si z nej minerálku využitím výrobníka perlivej vody od SodaStream. Exkluzívny výrobník sódy pre všetkých nadšencov Sodastream, prémiový prístroj Sodastream SPIRIT ONE TOUCH je vďaka nadčasovému dizajnu a funkčnosti zaručene správnou voľbou aj pre náročnejších užívateľov. Výrobník domácej perlivej vody s tromi nastaviteľnými režimami perlivosti. SodaStream Spirit One Touch vyrobí jemne perlivú, strednú alebo silne perlivú vodu, pre ktorej výrobu vám stačí stlačiť jediné tlačidlo.
 • Perlivá voda jediným dotykom
  Tri nenápadné, na modro podsvietené tlačidlá so symbolom jednej, dvoch, alebo troch kvapiek odlišujú Spirit One Touch od ostatných prístrojov tejto modelovej rady. Spomínané tlačidlá skrývajú 3 prednastavené hodnoty intenzity perlivosti vody od jemne až po extra perlivú. Stlač jedno z nich a sleduj, ako sa šikovná elektronika vo vnútri prístroja postará o prípravu perlivej vody a ukončí ju v momente, keď voda dosiahne zvolenú intenzitu perlivosti.
 • V jednoduchosti je krása
  Obsluha tohto prístroja je viac, než jednoduchá a navyše ani v tomto prípade nechýba vylepšený systém uchytenia fľaše zacvaknutím, namiesto skrutkovania. Jednoduché, automatické, elegantné a užívateľsky maximálne komfortné riešenie výroby perlivej vody v pohodlí domova, namiesto otravného vláčenia ťažkých plastových fliaš.
 • Praktické balenie
  V balení nájdete okrem prístroja aj bombičku s potravinárskym oxidom uhličitým, s ktorou vytvoríte až 80 litrov tekutiny bez nutnosti výmeny.
 • Bublinky podľa chuti
  Regulujte si množstvo bubliniek vo vode podľa vlastných preferencií. Čím dlhšie budete držať tlačidlo stlačené, tým viac bubliniek bude nápoj obsahovať.
 • Automatické uchytenie fľaše
  Zabudnite na zdržiavanie sa skrutkovaním. Fľašu do zariadenia stačí len nacvaknúť.
 • Ešte lepšia konštrukcia
  Starostlivo vytvorený dizajn skvele zapadne do každej domácnosti. SodaStream SPIRIT však nebudete obdivovať len kvôli vzhľadu, ale predovšetkým pre jeho tichý a rýchly chod.
 • Bez námahy
  Zabudnite na boľavý chrbát a nekonečné ťahanie ťažkých fliaš. Minerálku si vytvoríte priamo z kohútikovej vody v pohodlí domova!
 • Bez odpadu
  Tiež sa vám vrecko na plasty každú chvíľu zaplní kvôli veľkému množstvu vypitých balených vôd? S tým je teraz koniec. Nápoj si pripravíte do umývateľnej fľaše, ktorú budete môcť používať stále dokola.

Obsah predajného balenia

 • prístroj SPIRIT One Touch SodaStream
 • 1x bombička s potravinárskym CO2 plynom na prípravu 60-80 l perlivej vody
 • 1x opakovane použiteľná fľaša s nerezovým dnom a uzáverom
 • 1x sieťový adaptér (s rôznymi koncovkami)
 • dokumentácia

Produktové video