Sodastream Terra pepsi zero megapack, biely

Cena s DPH
89,90 €
Cena bez DPH: 74,92 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
9 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
15 €
Predĺžená záruka o 1 rok
11 €
Predĺžená záruka o 2 roky
24 €
Kód produktu: 476356
SodaStream

Sodastream Terra pepsi zero megapack, biely [42007112]

Limitovaná edícia

Čistý dizajn nového výrobníka TERRA v bielej farbe, kombinujúci matnú a lesklú povrchovú textúru, teraz v limitovanej edícii s originálnou príchuťou PEPSI ZERO. V balení nájdeš špeciálnu znovu použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter, vhodnú do umývačky na riad, v dizajne PEPSI a novú bombičku s patentovaným systémom rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania). V sade navyše nájdeš zdarma koncentrovanú príchuť PEPSI ZERO s objemom 440 ml. Príchuť je pripravená podľa originálnej receptúry v koncentrovanom stave a po pridaní do perlivej vody si pripravíš nápoj presne tak, ako ho poznáš. Svoj obľúbený nápoj si môžeš pripraviť kedykoľvek v pohodlí domova. Vystačí až na 9 litrov hotového nápoja. Fľaša sa do výrobníka vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania.

O produkte

 • Moderný a štýlový prístroj do každej kuchyne
  Čistý dizajn nového výrobníka v čiernej farbe, kombinujúci matnú a lesklú povrchovú textúru, teraz v limitovanej edícii s originálnou príchuťou PEPSI ZERO. V balení nájdeš špeciálnu znovu použiteľnú fľašu Fuse s objemom 1 liter, vhodnú do umývačky na riad, v dizajne PEPSI a novú bombičku s patentovaným systémom rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania). V sade navyše nájdeš zdarma koncentrovanú príchuť PEPSI ZERO s objemom 440 ml. Príchuť je pripravená podľa originálnej receptúry v koncentrovanom stave a po pridaní do perlivej vody si pripravíš nápoj presne tak, ako ho poznáš. Svoj obľúbený nápoj si môžeš pripraviť kedykoľvek v pohodlí domova. Vystačí až na 9 litrov hotového nápoja. Fľaša sa do výrobníka vloží jednoduchým zacvaknutím, bez nutnosti skrutkovania.

 • Nenáročná príprava perlivej vody, ktorú zvládne naozaj každý
  Prepadla ťa chuť na sódu ? Aké jednoduché. Vezmi si priloženú ľahkú, kompaktnú fľašu bez obsahu BPA a napusti si do nej pitnú vodu z vodovodu do úrovne vyznačenej rysky. Potom ju usadíš ľahko a bez skrutkovania do výklopnej opierky fľaše SodaStream TERRA a obohacovanie bublinkami môže začať. Všetka obsluha je intuitívna a jednoduchá. Po nasýtení vody je možné fľašu uzavrieť praktickým viečkom a vziať ju so sebou na cesty, do práce alebo uložiť chladiť do chladničky. Keď sódu spotrebuješ, môžeš fľašu opakovane použiť. Stačí ju predtým len nechať umyť v umývačke. Pokiaľ by si si nebol v rámci používania prístroja niečím istý, na internetovej stránke je dostupné video s návodom, ktoré je ti kedykoľvek k dispozícii.

 • Lepšie pre teba aj pre planétu
  V SodaStream myslíme ako na tvoje zdravie, tak na zdravie našej planéty. Preto bude tebou pripravená perlivá voda vždy čerstvá a ty vieš, čo piješ. Na rozdiel od kupovanej balenej vody, ktorá je v obchodoch skladovaná aj niekoľko mesiacov v rôznych podmienkach, kvalitu vlastnoručne nasýteného nápoja máš pod kontrolou. Používaním prístroja SodaStream sa správaš ekologicky, pretože významne znižuješ spotrebu jednorazových plastových fliaš. Počtom stlačení ergonomického tlačidla určuješ množstvo bubliniek a tým intenzitu sýtenia vody. Podľa počtu stlačení si vytvoríš jemne, stredne alebo silne perlivú sódu ihneď pripravenú na servírovanie.


Kľúčové vlastnosti

 • Moderný a elegantný vzhľad prístroja v bielej farbe
 • Voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti
 • Jednoduché uchytenie fľaše nacvaknutím (bez skrutkovania)
 • Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
 • Fľaša v dizajne PEPSI
 • Bez spotreby elektrickej energie

Technická špecifikácia
Fľaša vhodná do umývačky riadu Áno
Objem fľaše v balení 1 l
Typ výrobníka sódy Mechanický
Regulovanie intenzity perlivosti Áno, počtom stlačení

Obsah balenia:

 • 1 x Prístroj na výrobu perlivej vody TERRA
 • 1 x Litrová fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu
 • 1 x Bombička s CO2 potravinárskym plynom, pripraví až 80 litrov perlivej vody
 • 1 x koncentrovaná príchuť PEPSI ZERO 440 ml
 • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách