Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, green camouflage - BAZÁR (použitý tovar , zmluvná záruka 12 mesiacov)

58,33 €
49,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 370244
SONY

Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, green camouflage - BAZÁR (použitý tovar , zmluvná záruka 12 mesiacov)

  • ovládač je z výkupu a je 100% funkený a odskúšaný
  • veľmi zachovalý stav
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Revolúcia hrania vo Vašich rukách
Zmocnite sa novej generácie hrania s bezdrôtovým ovládačom Dualshock 4, ktorý prichádza s novým dizajnom kladúcim precíznosť hrania do Vašich rúk.

Doposiaľ najlepší dizajn
Zachyťte a podeľte sa o Vaše najlepšie herné momenty vďaka tlačidlu "Share". Zdieľajte videá z hrania a obrázky z hier priamo na Váš PS4 systém, alebo naživo vysielajte hranie, toto všetko bez prerušovania začatej hry. Zadné tlačidlá a analógové páčky majú pri novej verzii ovládača dodávajú pocit väčšej odolnosti a pevnosti.

Získajte ešte väčšiu kontrolu vďaka vstavanému dotykovému displeju, ktorý teraz zobrazuje unikátnu svetelnú odozvu, čo pridáva hrám extra dimenziu. Svetelný pásik sa rozsvecuje rôznymi farbami podľa akcií, ktoré budete v hrách vykonávať.

Ovládač má vstavaný citlivý akcelometer a gyroskop, ktoré budú zaznamenávať pohyby, nakláňanie a otáčanie Vášho bezdrôtového ovládača Dualshock 4. Ovládač si budete môcť nabiť vďaka hocijakému USB portu a prenášať dáta cez USB kábel.

Ovládač má vstavaný reproduktor, ktorý Vaše hry privedie k životu a budete počuť všetky detaily a zvukové efekty vychádzať priamo z ovládača. Ovládač má vstavaný 3.5 mm jack na slúchadlá aby ste si tieto zvukové efekty mohli vychutnať a nerušiť okolie.

Súvisiace produkty (1)


Recenzie na Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, green camouflage - BAZÁR (použitý tovar , zmluvná záruka 12 mesiacov)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.