Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 356887
SONY
 
Chceš ušetriť 5,09 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 64,90 €

Naše tipy

Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black [CUH-ZCT2E]

Revolúcia hrania vo Vašich rukách
Zmocnite sa novej generácie hrania s bezdrôtovým ovládačom Dualshock 4, ktorý prichádza s novým dizajnom kladúcim precíznosť hrania do Vašich rúk.

Doposiaľ najlepší dizajn
Zachyťte a podeľte sa o Vaše najlepšie herné momenty vďaka tlačidlu "Share". Zdieľajte videá z hrania a obrázky z hier priamo na Váš PS4 systém, alebo naživo vysielajte hranie, toto všetko bez prerušovania začatej hry. Zadné tlačidlá a analógové páčky majú pri novej verzii ovládača dodávajú pocit väčšej odolnosti a pevnosti.

Získajte ešte väčšiu kontrolu vďaka vstavanému dotykovému displeju, ktorý teraz zobrazuje unikátnu svetelnú odozvu, čo pridáva hrám extra dimenziu. Svetelný pásik sa rozsvecuje rôznymi farbami podľa akcií, ktoré budete v hrách vykonávať.

Ovládač má vstavaný citlivý akcelometer a gyroskop, ktoré budú zaznamenávať pohyby, nakláňanie a otáčanie Vášho bezdrôtového ovládača Dualshock 4. Ovládač si budete môcť nabiť vďaka hocijakému USB portu a prenášať dáta cez USB kábel.

Ovládač má vstavaný reproduktor, ktorý Vaše hry privedie k životu a budete počuť všetky detaily a zvukové efekty vychádzať priamo z ovládača. Ovládač má vstavaný 3.5 mm jack na slúchadlá aby ste si tieto zvukové efekty mohli vychutnať a nerušiť okolie.


Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

Recenzie na Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, jet black

od Roman Majdan 5 z 5tich hviezdičiek! 08.12.2016
Chcel by som sa spýtať či sa dá Dualshock 4 v2 pripojiť aj ku klasickej PS4. Ďakujem
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1