Spiritfarer Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Spiritfarer - PS4
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Kód produktu: 432040
Skyboundnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Spiritfarer [NSW]

Spiritfarer je útulná hra o umieraní. Užite si nádherne ručne kreslené umenie a animáciu ako prevádzač zosnulých. Postavte si loď, aby ste mohli objavovať svet, starať sa o svoje priateľské duše a sprevádzajte ich mystickými morami a oceánmi, aby ste im konečne pomohli nájsť pokoj posmrtného života.


Čo po sebe zanecháte? Hráte za Stellu, prevádzačku zosnulých. Na svojej lodi objavujte svet, spriateľte sa s duchmi a starajte sa o nich, až kým ich nevypustíte do posmrtného života.

Jedinečné, nekonečne rozmanité dobrodružstvo! Farmárčite, ťažte, zbierajte, varte a chytajte ryby. Oddýchnite si na niekoľko hodín v príjemnej a relaxačnej atmosfére. Pripojte sa k dobrodružstvu ako mačka Narcis v kooperatívnej hre pre dvoch hráčov.

Naučte sa, ako povedať zbohom. Zažite dojímavé, emotívne príbehy, naplnené nezabudnuteľnými okamihmi. Strávte kvalitný čas relaxovaním so svojími spolucestujúcimi dušami, vytvorte si trvalé spomienky a nakniec sa naučte, ako sa rozlúčiť so svojími ctenými partnermi. Čo po sebe zanecháte?

Balenie hry obsahuje:

  • Šesť zberateľských pohľadníc a sadu známok s nálepkami, ktoré zvýrazňujú najexotickejšie miesta z hry.
  • Digitálnu verziu soundtracku pre hru Spiritfarer od skladateľa Max LL.
  • Digitálny Art Book v angličtine (96 strán)

    spiritfarer

  • Recenzie na Spiritfarer

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.