Star Wars: Squadrons [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
11,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 411886
Electronic

Doporučené produkty (1)

Star Wars: Squadrons [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Ovládnite umenie leteckých súbojov v autentickej hre Star Wars: Squadrons. Pripravte sa na adrenalínové súboje viacej hráčov z pohľadu prvej osoby po boku vašej letky. Piloti, ktorí narukujú, si sadnú do kokpitov stíhačiek Novej republiky a Impéria a zapoja sa do strategických vesmírnych bitiek 5 proti 5. Upravte si stíhačku a prispôsobte zloženie vašej letky pre najrôznejšie herné štýly a rozdrvte vašich protivníkov. Piloti triumfujú ako tím a plnia taktické úlohy na známych aj doposiaľ nevidených bojiskách, vrátane plynového obra Yavin Prime a roztriešteného Galitanu. Sadnite si do stiháčiek ako X-wing a TIE Fighter. Upravte si výzbroj a vzhľadové doplnky, a zatiaľ čo budete v kokpite sa kochať okolím, podľa potreby prevádzajte energiu medzi zbraňami, štítmi a motormi. Okrem toho budú mať hráči možnosť zahrať si celú hru vo virtuálnej realite na PSVR a PC! Zistite, čo znamená byť pilotom, v strhujúcom príbehu pre jedného hráča zo sveta Star Wars, ktorý sa odohráva po udalostiach z filmu Return of the Jedi. Do boja o osud galaxie, na ktorý sa budete pozerať striedavo z rôznych perspektív, vysielajú obe frakcie kultových aj nových vodcov. Nova republika bojuje za slobodu. Impérium vyžaduje poriadok. Pripojte sa a zaslúžte sa o výkvet galaxie.
 • Stretnite sa v intenzívnych súbojoch 5 proti 5 v režime viacej hráčov.
 • Sadnite si do kokpitov rôznych tried stíhačiek z výzbroje Novej republiky a Impéria, vrátane obratného A-Wingu a devastujúceho TIE bombardéru.
 • Využite riadiace panely vo váš prospech a naplno si vychutnajte intenzitu boja z pohľadu prvej osoby.
 • Vďaka možnosti zahrať si celý Star Wars: Squadrons vo VR, sadnite si za sedadlo pilot a nechajte sa vtiahnuť do hry.
 • Stúpajte po rebríčku a za jasne daný postup si odomknite nové komponenty ako zbrane, trupy, motory, štíty a kozmické predmety, ktoré sa postarajú o neustále sviežu hrateľnosť.
  Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

  Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!