SteelSeries Arctis Nova Pro

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
279,99 €
249,99 €
Cena bez DPH: 208,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
34 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43 €
Kód produktu: 445522
SteelSeries

SteelSeries Arctis Nova Pro [61527]

Spoznajte Arctis Nova Pro

Preneste sa do zvukovej scenérie ako nikdy predtým, pretože Arctis Nova Pro prináša legendárnu kvalitu zvuku so systémom Nova Pro Acoustic System a prémiovými ovládačmi High Fidelity. Každý detail vás obklopí, pretože 360° priestorový zvuk vás vtiahne do iného sveta so softvérom Sonar GameDAC Gen 2 preplňuje zvuk zvukom s vysokým rozlíšením, ESS Sabre quad-DAC a zosilňovačom. Funguje tiež ako základná stanica pre rýchle prepínanie medzi viacerými systémami (PC, PlayStation, Nintendo Switch). Mikrofón s potlačením hluku poháňaný AI zaisťuje, že vaše komunikácie budú krištáľovo čisté. Ľahko nájdite perfektné prispôsobenie so systémom ComfortMAX. Zažite Almighty Audio a vypočujte si zvuk ako nikdy predtým.

Akustický systém Nova Pro

Dokonalá čistota a kvalita zvuku sa spájajú v systéme Nova Pro Acoustic System a zvyšujú latku toho, čo znamená zvuk v hrách. Naši zvukoví inžinieri posunuli hranice legendárneho výkonu pomocou ovládačov Premium High Fidelity Drivers, čím dosiahli čistotu zvuku na rozdiel od iných herných slúchadiel.

Ponorte sa do zvukovej scenérie s 360° priestorovým zvukom* a posuňte to, čo je už teraz úžasné, na ďalšiu úroveň so softvérom SteelSeries Sonar Audio Software Suite.

Prevezmite úplnú kontrolu nad každým zvukovým prvkom s magickou presnosťou, zvýrazňujte každý kritický krok, opätovné načítanie alebo vokály s využitím parametrického ekvalizéra Pro-grade, prvého v hrách.Kľúčové vlastnosti

 • GameDAC Gen 2
  Doplňte svoj herný zvuk pomocou nového ESS Sabre Quad-DAC, čím dosiahnete o 78 % čistejší signál* s mimoriadne nízkou úrovňou šumu a skreslenia. Rozlíšenie zvuku je zvýšené na úžasných 96 kHz/24-bit s certifikáciou Hi-Res Audio, čím prevyšuje našu konkurenciu s 50x detailnejším zvukom.
 • Nastavenia EQ
  Jednoducho konfigurujte zvukový profil za behu pomocou 10-pásmového ekvalizéra, od basov po výšky, bez toho, aby ste museli opustiť hru.
 • Systém ComfortMax
  Výškovo nastaviteľné otočné náušníky, flexibilný závesný pás a otočné vešiaky zaručujú pohodlné nosenie bez ohľadu na to, ako dlho hráte. Prémiová oceľ potiahnutá PVD udrží vašu náhlavnú súpravu v chode a pokračuje.
 • AI mikrofón na potlačenie hluku
  Vyniknite s krištáľovo čistými komunikáciami, pretože softvér na potlačenie hluku poháňaný AI čistí váš zvuk. Obojsmerný mikrofón vo vysielacej kvalite redukuje hluk o 25 dB na akejkoľvek platforme a po úplnom stiahnutí hladko zapadne do mušle. Mikrofón pracuje v tandeme s algoritmami AI spoločnosti Sonar Software na stíšenie hluku na pozadí, bez klepania na klávesnicu a stláčania tlačidiel.

Pripojenie viacerých systémov

Hub je vašou domácou základňou pre viacero zariadení. Zapojte dva systémy naraz a plynulo medzi nimi prepínajte stlačením tlačidla, čím sa do hry zapoja PC, Mac, PlayStation alebo Switch, kedykoľvek je to potrebné.

Technická špecifikácia
Slúchadlá
Využitie: Hranie
Multimédiá
Rozhranie: Drôtové
Podporované platformy: PC
MAC
Playstation 4
Playstation 5
Nintendo Switch
iOS
Android
Materiál vodiča: Neodymový magnet
Veľkosť vodiča: 40 mm
Impedancia slúchadiel: 38 ohmov
Frekvenčná odozva slúchadiel: 10 Hz - 40 kHz
Aura: nie
Mikrofón
Typ mikrofónu: ClearCast Gen 2 - Fully Retractable Boom
Vzor snímania mikrofónu: Obojsmerný s potlačením hluku
Citlivosť mikrofónu: -38 dB
Frekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz - 10 kHz
Impedancia mikrofónu: 2200 Ohm
GameDAC Gen 2
Konektivita: USB-C System Connections x2
Line-In x1
Line-out x1
DAC: ESS Sabre 9218PQ40
Max Audio formát: 96 kHz, 24 bit
Frekvenčná odozva: 5 Hz - 40 kHz
SNR: 111 dB

Obsah balenia:

 • Headset Arctis Nova Pro
 • GameDAC
 • 3,5 mm - 3,5 mm audio kábel – 5 pólový až 4 pólový (1,2 m)
 • 2x kábel USB-C do USB-A (1,5 m)
 • 2x odnímateľné magnetické náušníky
 • Pop Filter mikrofónu
 • Sprievodca informáciami o produkte

Produktové video


Recenzie na SteelSeries Arctis Nova Pro

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.