Steelseries Qck XXL Faze Clan

Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 474221
SteelSeries

Steelseries Qck XXL Faze Clan [63428]

Podložka pre pravých hráčov


Séria podložiek pod myš SteelSeries QcK je vyrobená z vysoko kvalitného tkaného materiálu, ktorý poskytuje presné a konzistentné kĺzanie. Všetky podložky disponujú osobitne navrhnutou nekĺzavou spodnou gumenou stranou, ktorá zabraňuje pohybu podložky, bez ohľadu na aký povrch umiestnite podložku.
Podložky pod myš sa líšia rozmermi a hrúbkou, ale nie v presnosti, kĺzaní, alebo kvalite.

Najpopulárnejšia e-športová značka na svete prichádza s limitovanou edíciou SteelSeries x FaZe Clan. Vyhrávajú od roku 2010.
Teraz sa k nim pridajte aj vy.O produkte

 • Kompletné pokrytie pracovnej plochy
  Podložka pod myš QcK XXL poskytuje pokrytie klávesnice a myši s rozmerom 900 x 400 mm, pre čisté a elegantné herné zostavenie.

 • Neobmedzený sledovací priestor
  Maximalizujte svoje nastavenie pomocou podložky pod myš, ktorá umožní sledovanie všetkých Vašich pohybov myši pri vysokej a nízkej hrateľnosti DPI. Počas najintenzívnejších súbojov Vám už nikdy nedôjde miesto.

 • Dokonalá presnosť myši
  Hladký povrch testovaný špičkovým výrobcom senzorov myší optimalizuje presnosť sledovania myši pre optické aj laserové senzory.

 • Nekĺzavá základňa
  Odolná protišmyková gumová základňa je navrhnutá tak, aby eliminovala nežiaduci pohyb a poskytovala pevnú platformu pre súťažné hranie.

 • Fantastická E-športová povesť
  Za uplynulých 15 rokov si hviezdy E-športu vybrali ako svoju podložku pod myš práve SteelSeries QcK. Športovci pomocou produktov SteelSeries vyhrali viac prize money ako s ktoroukoľvek inou značkou.

 • >Odolné a umývateľné
  Povrch látky QcK je odolný a ľahko umývateľný, pretože práve čistý povrch môže znamenať rozdiel medzi výhrou alebo prehrou.

Technická špecifikácia

Materiál tkanina
Základný materiál silikónová guma
Rozmery 900 x 400 x 2 mm
Veľkosť XXL
Kĺzavosť hladká
Kompatibilita všetky snímacie technológie


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách