Subnautica: Below Zero CZ Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Subnautica: Below Zero CZ - PS5Subnautica: Below Zero CZ - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 418362
BANDAICZ titulkyJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5

Doporučené produkty (2)

Subnautica: Below Zero CZ [PS4]

Ocenené štúdio Unknown Worlds Entertainment predstavuje návrat do sveta 4546B s titulom Subnautica Below Zero. Ponorte sa do mrazivého podmorského dobrodružstva na cudzej planéte.

Rok po pôvodnej Subnautice vás hra Under Zero vyzýva, aby ste prežili ľadové biomy nad aj pod povrchom. Remeslo nástroje, zásoby a rozlúštenie ďalších kapitol príbehu Subnautica.

 • Prežitie je kľúčové: Zhromaždite cenné materiály, remeselné nástroje, zvládnite hlad a smäd, a to všetko pri vyhýbaní sa nebezpečnej divočine, ktorá vás vidí ako svoje ďalšie jedlo.
 • Záhady ponorené na planéte 4546B: Prišli ste sem hľadať odpovede. Riskovali ste všetko, aby ste sa sem dostali, a neodídete, kým neodhalíte pravdu.
 • Prieskum: Ponorte sa do jedinečných vodných a terénnych biomov, ktoré vám odomknú nielen materiály, ale aj odpovede, ktoré hľadáte.
 • Zostavte si svoj tábor: Vyrábajte a budujte pohodlie domova tu. Tieto základne budú neoddeliteľnou súčasťou vášho prežitia nielen z divočiny, ale aj z drsného prostredia okolo vás.

  subnau_CZ
 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabing

  Recenzie na Subnautica: Below Zero CZ

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.