Subnautica + Subnautica: Below Zero CZ Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
 
Kód produktu: 418358
Bandainevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovCZ titulky

Subnautica + Subnautica: Below Zero CZ [NSW]

Kombináciou ocenenej hry Subnautica s jej nevydaným pokračovaním Subnautica Below Zero umožňuje táto exkluzívna hra Nintendo Switch hráčom úplne sa ponoriť do úplnej záhady obklopujúcej vodný svet planéty 4546B.

Remeselné vybavenie, pilotné ponorky a divoká zver, aby ste preskúmali svieže koralové útesy, sopky, jaskynné systémy a ďalšie - to všetko pri pokuse o prežitie v nepriateľských vodných zónach aj v zamrznutých terénoch.

 • Prežitie je kľúčové: Zhromaždite cenné materiály, remeselné nástroje, zvládnite hlad a smäd, a to všetko pri vyhýbaní sa nebezpečnej divočine, ktorá vás vidí ako svoje ďalšie jedlo.
 • Záhady ponorené na planéte 4546B: Prišli ste sem hľadať odpovede. Riskovali ste všetko, aby ste sa sem dostali, a neodídete, kým neodhalíte pravdu.
 • Prieskum: Ponorte sa do jedinečných vodných a terénnych biomov, ktoré vám odomknú nielen materiály, ale aj odpovede, ktoré hľadáte.
 • Zostavte si svoj tábor: Vyrábajte a budujte pohodlie domova tu. Tieto základne budú neoddeliteľnou súčasťou vášho prežitia nielen z divočiny, ale aj z drsného prostredia okolo vás.

  Balenie obsahuje pôvodnú hru Subnautica a Subnautica Below Zero.


  subnau_CZ
 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabing

  Recenzie na Subnautica + Subnautica: Below Zero CZ

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.