Super Crazy Rhythm Castle Typ konzoly:

1
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Super Crazy Rhythm Castle - PS5Super Crazy Rhythm Castle - Xbox Series X|SSuper Crazy Rhythm Castle - NSW
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 469231
KONAMIEN dabing

Super Crazy Rhythm Castle [PS4]

O hre

Chaotické rytmické dobrodružstvo - to je Super Crazy Rhythm Castle! Záhadný kooperatívny mix, ktorý sa nepodobá ničomu, čo ste kedy počuli – pracujte spoločne, aby ste mysleli mimo rámca a zároveň si zachovali svoje kombo. Sólo alebo s kapelou až troch priateľov... Dokážete dobyť hrad?


Kľúčové vlastnosti

  • Dobrodružstvo plné absurdít: Nezabudnuteľná cesta s ľahkým srdcom a klopkajúcou nohou. Spojíte sa s hudbou a šialenstvom. Nepravdepodobní hrdinovia, priblížte sa k zámku rytmu! Vnútri čaká kráľ Ferdinand, pripravený brániť svoju korunu a pokaziť vám deň. Prekonajte jeho zvrátené výzvy a porazte ho v jeho vlastnej hre. Vhoďte fazuľu do prastarého vyvolávacieho rituálu. Vypnite obrovského baklažánového DJa. Drobných mäsových ľudí prikryte v omáčke z dôvodov, ktoré sľubujeme, že budú jasné. Všetko pri zachovaní rytmu!

  • Super Soundtrack: S viac ako 30 skladbami – plus pár skrytých doplnkov – si nalaďte rock uší, hip hop, dubstep a mnoho ďalších.

  • Crazy Co-op: Chaotická kooperatívna hrateľnosť, ktorá je zábavná a prístupná. Nie ste profesionál v rytmických hrách? Každý hráč môže prehrávať svoju hudbu v režime s tromi alebo štyrmi tlačidlami – alebo vyskočiť a sústrediť sa na mätúce, zatiaľ čo váš kamarát preberá hudbu! Či už idete sólo alebo sa zoznámite s priateľmi, pripravte sa prijať šialenstvo a postaviť sa výzvam Rhythm Castle.

  • Multitasking Mayhem: Od hudobnej únikovej miestnosti až po výťahovú pasáž, budete musieť myslieť mimo rytmu, aby ste boli o krok pred kráľovským šibalstvom. Žonglujte s hudobnou hrou so zložitými úlohami a ostrou akciou na vyriešenie každej úrovne!

  • Zažite znovu rytmus: Odomknite a prehrajte si každú skladbu v hudobnom laboratóriu. Žiadne nezmysly, len čistý rytmus!

  • Prelomová cesta: Od zvrátenej mysle, ktorá stojí za senzáciou hry Super Crazy Guitar Maniac Deluxe. Rytmus žije v zámku Super Crazy Rhythm Castle!

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách