VIANOCE na PlayGoSmart
×

Super Lucky’s Tale SK/CZ XBOX ONE

Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 372970
MicrosoftCZ titulky
 
Chceš ušetriť 2 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 10,99 €

Super Lucky’s Tale SK/CZ [XBOX ONE]

Hra Super Lucky's Tale je pôvabná adventúra, ktorá sleduje príbeh optimistického, energického a roztomilého hrdinu pri jeho ceste za vnútornou silou a pomoci sestre získať knihu vekov od Jinx. Jinx je mysteriózny zločinec, ktorý sa snaží zmeniť svet, ale kvôli akým dôvodom? Na ceste stretnete zábavné obsadenie podporných postáv a záporákov.

Lucky sa musí postaviť rôznym záporným postavám, medzi ktoré patria aj zlovestné deti Jinx, našťastie im úplne nedochádza jeho plán. Lucky stretáva rôzne zábavné postavy, stratených Yeti, pojašených duchov, dedinu farmárskych červov a iných roztomilých priateľov.

Na cestách sa môžete zabaviť mini hrami, nervy drásajúcimi prekážkovými dráhami a nečakanými Jinx úrovňami, ktoré vtiahnu Luckyho s priateľmi do hry na život a smrť. Taktiež preskúmajte všetky rôzne tajomstvá, ktoré čakajú v mysterióznych dierach, pod zemou a v klasických platformových side-scrolleroch.  • Pôvabné dobrodružstvo plné priateľov. Preskúmajte pestrofarebný, jasný a hlboký svet dostupný aj v dych vyrážajúcom 4K.
  • Bohatý a pestrofarebný svet plný zábavných postáv.
  • Postavte sa neočakávaným výzvam a rôznym situáciám. Dobrodružstvo pre všetky vekové kategórie.
  • Hra obsahuje slovenské a aj české titulky.


    Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách